Juscutum - Кейси
Технології та інвестиції

Juscutum консультував Wotan у процесі поглинання їхнього бізнесу


Юскутум консультував Wotan у процесі поглинання їхнього бізнесу холдингом Treeum, який управляє сайтами minfin.com.ua та finance.ua.


Wotan це мобільний додаток, який дозволяє інвестувати в українські активи та акції зарубіжних компаній. Wotan, використовуючи штучний інтелект, аналізує психологічний портрет інвестора і з урахуванням ситуації на ринку допомагає сформувати інвестиційний портфель.
В результаті угоди Treeum стає власником технології Wealth Management, команди та портфеля клієнтів. CEO Wotan Сергій Краковецький зайняв позицію Head of Investments Treeum.

Зараз на ринку України бум додатків для інвестування через смартфон. Придбання Wotan дозволить Treeum покращити позиції власної розробки Multi Invest на ринку, а також скласти конкуренцію додаткам від Альфа-Банк та Mono. 

Команда Юскутум здійснювала юридичний супровід угоди за правом України, Англії та Уельсу, здійснювала аналіз ризиків та консультування за транзакційними документами для закриття угоди. Команду Юскутум очолювали керуючий партнер Артем Афян та Директор з інновацій Петро Білик

Ми були раді допомогти нашому улюбленому клієнту зробити Exit у такий непростий час. Вітаємо всю команду, Сергія Краковецького з новою роллю та бажаємо такої ж сильної динаміки у розвитку надалі.