Juscutum - Кейси
Супровід бізнесу

Juscutum поринув у мистецтво разом із художньою галереєю Corpus Fine Art

Мистецтво надихає і забарвлює життя різнобарвними кольорами навіть у часи війни. Команда Juscutum доторкнулась до прекрасного і виступила юридичним радником та консультантом під час створення та запуску діяльності художньої галереї у місті Києві - Corpus Fine Art.
Досвідчені юристи Juscutum володіють глибокими знаннями та експертизою щодо правових аспектів заснування та організації підприємницької діяльності, зокрема у сфері мистецтва.
Юридичний супровід, наданий командою Juscutum, включав оформлення діяльності компанії для художньої галереї Corpus Fine Art, корпоративне структурування, підбір видів діяльності для організації роботи художної галереї та їх супутніх послуг, таких як відповідальне зберігання творів мистецтва для клієнтів, співпраця з митцями; супровід у залученні інвестицій, укладення партнерських домовленостей між власниками бізнесу; розробку зразків господарських договорів для організації виставок та додаткових послуг у сфері мистецтва.
Художня галерея Corpus Fine Art має унікальне бачення та неперевершену атмосферу творчості. Команда Juscutum радіє, що змогла допомогти галереї у реалізації посталених цілей. Юридична підтримка, яку ми надали, була адаптована до їхніх конкретних потреб, що забезпечило можливість Corpus Fine Art дотримуватися всіх законодавчих вимог, зосередившись при цьому на своїй основній діяльності.

Реалізація цього кейсу є свідченням прагнення Juscutum надавати високоякісні юридичні послуги своїм клієнтам. Значний досвід консультування клієнтів в арт-індустрії вказує на якості Juscutum як надійного юридичного радника, якому довіряють.

Над проєктом працювала команда практики Супроводу бізнесу Juscutum:
  • Дмитро Палющенко, керівник практики
  • Арсен Петросов, старший юрист
  • Світлана Сулковська, юрист
  • Ольга Зав’язун, молодший юрист