Juscutum - Кейси
Податкове право

Juscutum залучив до бюджету України податки з майна на суму понад 27 млн грн.

Juscutum за допомогою податкової амністії допомогла залучити до бюджету України податки з майна на суму понад 27 мільйонів грн.

Українці вражають, продовжуємо переконуватись у цьому і на прикладі наших колег, і на прикладі клієнтів.
28 лютого один з наших клієнтів прийняв рішення задекларувати своє майно за допомогою податкової амністії. Якщо зараз ми вже трохи адаптувалися, наскільки це можливо, до подій у нашій країні - то це взагалі був початок війни. Але наш клієнт вирішив, що час подавати декларацію прийшов. Таким чином він хотів поповнити бюджет держави та підтримати Україну. І ми розпочали процес подання нульової декларації. 

Навіть у мирний час це не самий простий проект. Якщо коротко - для цього потрібно отримати документи від клієнта, що необхідні для заповнення декларації що підтверджують власність активів, заповнити електронну декларацію та надіслати ці документи до податкової разом з декларацією. Також потрібно сплатити протягом певного періоду грошовий збір.

Тепер уявіть, як, наприклад, знайти під час першого тижня війни працююче відділення банку або надіслати документи до податкової. Виконати кожну з цих дій стало справжнім викликом для наших коллег. Але в них вийшло - і держава змогла отримати податки з майна на суму понад 27 мільйонів грн.

Керувала та реалізовувала проєкт Марина Томаш, бізнес-партнер податкової практики Juscutum, а допомагав їй Дмитро Палющенко, керівник практики супроводу бізнесу Juscutum.