ПРО НАС
Входимо до ТОП 30 кращих юридичних компаній України.

Відомі своїми новаторськими досягненнями.

Адвокати Juscutum неодноразово були визнані кращими в ІТ та ІР праві, антикорупційному, адміністративному праві та процесі.
Juscutum — це команда з понад 60 відданих своїй справі експертів, включаючи адвокатів, фінансових аналітиків, бухгалтерів та аудиторів.
Компанія Juscutum була заснована Дмитром Бондаренко та Артемом Афяном у 2008 році для надання юридичної підтримки інноваційним компаніям. Будучи класичною юридичною фірмою, Juscutum пропонує не тільки повний спектр юридичних послуг, але й має унікальні галузеві спеціалізації, такі як IT, медіа, безпека бізнесу. Також з 2014 року Juscutum надає юридичні послуги різним блокчейн-проектам.

Juscutum — це команда з понад 60 відданих своїй справі експертів, включаючи адвокатів, фінансових аналітиків, бухгалтерів та аудиторів.

Ми консультуємо клієнтів як в Україні, так і за кордоном. Міжнародна партнерська мережа включає Великобританію (Лондон), США (Нью-Йорк) та Кіпр (Нікосія).

Ми супроводжуємо наших клієнтів у всіх аспектах непростого юридичного світу: регуляторні аспекти, управління конфліктами та вирішення спорів, злиття та поглинання, корпоративне право, податки та аудит, питання конкуренції, фінанси, послуги адвокатів із захисту бізнесу та інше. Найголовніше, що в результаті співпраці наші клієнти часто стають нашими довгостроковими партнерами, оскільки ми сприймаємо їхній бізнес як свій власний.
Juscutum з проектом COVID Legal Alarm увійшла в світовий рейтинг найінноваційніших юридичних компаній, а сам проект був рекомендований Financial Times, як соціальний проект, який змінює сучасну юриспруденцію.
СВІТОВЕ ВИЗНАННЯ
ДОВЕДЕНІ ІННОВАЦІЇ
Експертиза
Наші адвокати відзначені у провідних міжнародних та українських рейтингах
Артем Афян
Багато хто вважає, що ми інноваційна компанія. Мені не дуже подобається це визначення, тому що інноваційність заради інноваційності - ні про що. Ми просто хочемо виходити за межі, щоб бути максимально ефективними.
КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР
Ще декілька фактів про Juscutum
Juscutum - це команда експертів, яка практикує найсучаснішу юриспруденцію, де все орієнтоване на результат, ефективність та якість.
Про нас
05
The name Juscutum comes from Latin words "jus" – "law" and
"scutum" – "a legionary shield".
01
Назва Juscutum походить від з'єднання латинських слів "jus" – право і "scutum" – щит легіонерів.


02
Ми перші в Україні створили юридичну практику IT у 2014 році
03
Ми криптофрендлі та перша юридична компанія, яка стала приймати біткоїни за оплату своїх послуг.
Асоціації
Ми — члени міжнародних та національних асоціацій: