ПРО НАС
Juscutum — адвокатське об'єднання, засноване у 2008 році.
Входимо до ТОП 30 кращих юридичних компаній України.

Відомі своїми новаторськими досягненнями.


Адвокати Juscutum неодноразово були визнані кращими в ІТ та ІР праві, антикорупційному, адміністративному праві та процесі.
Ми консультуємо клієнтів як в Україні, так і за кордоном. Міжнародна партнерська мережа включає Великобританію (Лондон), США (Нью-Йорк) та Кіпр (Нікосія).
У своїй роботі ми дотримуємося технологічних та інноваційних методів управління.

Нашим пріоритетом є надання Клієнту не просто юридичної консультації, а вирішення проблем Клієнта. Тому ми розвиваємо абсолютно нові юридичні напрямки на додачу до стандартних: технологій та інвестицій, вирішення спорів, безпеки бізнесу.

Серед наших послуг - не притаманні класичному юрбізу: бухгалтерські та аудиторські послуги. У своєму портфелі маємо навіть послуги стратегічного маркетингу та брендингу.

Це пов'язано з нарощуванням відповідних компетенцій нашими командами, що дозволяє приділити більш широку увагу завданням, які ставлять наші Клієнти.

Крім того, ми розробляємо власні технологічні рішення та пропонуємо продукти, не характерні для консалтингових компаній (StuffBot, Legal Alarm, TradeBot, PatentBot).
Juscutum з проектом COVID Legal Alarm увійшла в світовий рейтинг найінноваційніших юридичних компаній, а сам проект був рекомендований Financial Times, як соціальний проект, який змінює сучасну юриспруденцію.
СВІТОВЕ ВИЗНАННЯ
ДОВЕДЕНІ ІННОВАЦІЇ
Експертиза
Наші адвокати відзначені у провідних міжнародних та українських рейтингах
Артем Афян
Багато хто вважає, що ми інноваційна компанія. Мені не дуже подобається це визначення, тому що інноваційність заради інноваційності - ні про що. Ми просто хочемо виходити за межі, щоб бути максимально ефективними.
КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР
Ще декілька фактів про Juscutum
Juscutum - це команда експертів, яка практикує найсучаснішу юриспруденцію, де все орієнтоване на результат, ефективність та якість.
Про нас
05
The name Juscutum comes from Latin words "jus" – "law" and
"scutum" – "a legionary shield".
01
Назва Juscutum походить від з'єднання латинських слів "jus" – право і "scutum" – щит легіонерів.


02
Ми перші в Україні створили юридичну практику IT у 2014 році
03
Ми криптофрендлі та перша юридична компанія, яка стала приймати біткоїни за оплату своїх послуг.