15 ЧЕРВНЯ | 11:00 | ОНЛАЙН
Відсутність працівника
на роботі понад 4 місяці:
розбір алгоритму дій15 ЧЕРВНЯ | 11:00 | ОНЛАЙН

Відсутність працівника
на роботі понад 4 місяці:
розбір алгоритму дій

Із проблемою раптового зникнення робітника хоча б раз зіштовхується кожен третій роботодавець, каже статистика.

Ще більш актуальним питання припинення трудових відносин стало на тлі повномасштабного вторгнення.

Частина підприємств була зруйнована, частина втратила можливість працювати, частина залишилась фактично без працівників з тих чи інших причин.
Багато громадян України були вимушені виїхати за межі свого місця проживання, а далеко не кожна робота передбачає можливість працювати дистанційно.

У зв'язку з цим виникає чимало питань, як не дозволити ситуації вийти з-під контролю та врегулювати фактичне припинення трудових відносин в умовах сьогодення.

Які нові підстави для звільнення з'явилися та чи полегшують нинішні зміни в трудовому законодавстві розірвання трудових відносин між роботодавцем і працівником розповість на вебінарі Дмитро Палющенко, керівник практики Супроводу бізнесу та Катерина Катрага, молодший юрист.

  ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ?
  власникам бізнесу
  топ-менеджерам
  HR-менеджерам
  Задайте питання спікерам, зареєструвавшись на івент
  ПРО ЩО ГОВОРИТИМЕМО?
  15 червня | 11:00 | Онлайн
  Відсутність працівника на роботі та інформації про причини такої відсутності понад 4 місяці - нова підстава для звільнення
  Алгоритм дій для оформлення звільнення:

  1. Виявлення відсутності працівника на роботі
  2. Створення комісії для фіксування відсутності працівника на роботі
  3. Фіксація відсутності працівника на роботі
  4. Письмові пояснення від працівника
  5. Результат вжитих заходів для з'ясування причин відсутності працівника на роботі
  6. Оформлення звільнення та повний розрахунок з працівником
  СПІКЕРИ ЗАХОДУ
  • Дмитро Палющенко
   Керівник практики Супроводу бізнесу Juscutum
   Розпочав практику юриста з 2015 року. Дмитро той, хто знає відповіді на всі питання, які можуть виникнути у бізнесу. Не має значення, чи це стартап, чи велика корпорація – команда Дмитра готова долучитися на будь-якому етапі та розв'язати проблему.

   Спеціалізується у корпоративному структуруванні бізнесу, структуруванні угод, супроводі діяльності підприємств, у господарських, корпоративних та трудових правовідносинах.

   Головна експертиза Дмитра зосереджена на ІТ та фінансовому ринку, а саме на супроводі ІТ-компаній, створенні R&D офісів в Україні, вступу та супроводі резидентів Дія.Сity, М&A угодах, інвестиціях в Україну, а також FinTech проектах.
  • Катерина Катрага
   Молодша юристка практики Супроводу бізнесу Juscutum
   Катерина спеціалізується на питаннях трудового права, зокрема консультує клієнтів з питань трудового законодавства України та розробляє у цій сфері необхідні для них документи. Також Катерина надає практичні рекомендації з питань ведення військового обліку працівників та їх бронювання, а також має досвід в супроводі процедури запровадження електронного документообігу на підприємствах.

   До галузей спеціалізації Катерини також відноситься ІТ-право, зокрема юридичний супровід компаній в Дія.Сіty. Вона також займається питаннями отримання ліцензій для різних видів господарської діяльності.
  Зареєструватись
  15 червня | 11:00 | Онлайн