Juscutum - Новини

ЮРІЙ СУХОВ — В КОМАНДІ JUSCUTUM

До команди бізнес-партнерів Juscutum приєднався відомий адвокат, український правозахисник Юрій Сухов. Основна спеціалізація Юрія — захист інтересів публічних осіб та представників бізнесу у кримінальних справах підвищеної складності по різні сторони інтересів.
В Juscutum Юрій Сухов очолив практику кримінального права. Відзначимо, що це шостий бізнес-партнер, який приєднався до Juscutum в рамках нової для юридичного ринку України бізнес-моделі об’єднання бутіків, що розділяє інфраструктуру та напрямок продажів.
“Зараз — об’єктивний час для руху вперед. Є бажання просуватися, змінювати формати мислення та працювати над масштабними проектами відповідно до нового погляду на адвокатську ідеологію. Життєвий досвід, наукові знання та професійний бекграунд стануть відмінним плацдармом для такого розвитку. З цих міркувань після тривалих переговорів з Juscutum було вирішено об’єднати зусилля адвокатського об’єднання “Адвокатське об’єднання Сухов, Кочан & Барристерс” з командою амбітних юристів, що же встигли зайняти топове місце на зірковому Олімпі юридичного ринку. Рухаємось вперед до підкорення нових вершин через створення високоякісного, конкурентного продукту для користувачів юридичних послуг”, – відзначає Юрій Сухов, новий бізнес-партнер практики кримінального права Juscutum.
“На базі Juscutum з Юрієм Суховим ми маємо намір створити практику №1 по кримінальному праву без компромісів”, – додає керуючий партнер Juscutum Артем Афян.

Юрій Сухов — адвокат з питань кримінального права з 23-річним досвідом, кандидат юридичних наук 2000 року, випускник юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 1998 року. Протягом 1996 – 2001 років працював у керівництві слідства Податкової міліції України та на посаді начальника правової служби ДПА України. До 2008 року був залучений до діяльності Державного комітету України в справах національностей та міграції на посаді Директора департаменту та Заступника Голови Комітету до 2008 року. У 2009-2010 роках займав посаду Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в Кабінеті Міністрів України.

НВ Бізнес
Кримінальне право та безпека бізнесу