Juscutum - Новини

І сміх і суд: ТОП-5 кумедних позовних вимог українців

За класикою жанру у судовому процесі немає місця жартам та веселощам. Але іноді навіть тут звучать фрази, здатні викликати подив і шквал позитивних емоцій.


З нагоди Міжнародного дня сміху ми «покопалися» у Єдиному державному реєстрі судових рішень і склали ТОП-5 найбезглуздіших і смішних позовних вимог.

  • Той момент, коли під час весільного тосту у пориві емоцій «ляпнув» зайвого.
Визнати усний правочин дарування ОСОБА_15 та ОСОБА_16 будинку за адресою: АДРЕСА_1 для ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на весіллі 13.11.1977 року недійсним.

  • Скоріше за все, з цим позовом звертались пірати – любителі дзвінких монет і лихого запалу. Йо-хо-хо!

Визнати протиправною діяльність НБУ по веденню грошового обігу з застосуванням грошових банкнот та монет та зобов`язати Національний Банк України вилучити грошові банкноти та монети, які знаходяться в грошовому обігу України, з метою подальшого їх знищення та ввести в обіг з чистого серебра серебряники, а розмінні монети гривенники.

  • Здавалося б таке можна зустріти хіба що у книжках Джоан Роулінг, а ніт!
Зобов’язати учасників телепроекту каналу СТБ «Слідство ведуть екстрасенси» екстрасенсів ОСОБА_21 та ОСОБА_22 відшукати книжку «чорна магія», якою користувалася ОСОБА_11, та знищити в вогні та також закрити портал, який був відкритий у квартирі за адресою: АДРЕСА_2, де проживали діти ОСОБА_20 для виключення подальшого зайняття сім`єю ОСОБА_23 чорною магією, оскільки народилися діти й для подальшого виховання обов`язково потрібно виключити зайняття «чорною магією».

  • Коли комісар Катані не герой твого роману.
Зобов`язати відповідальних працівників Генеральної Прокуратури України в Україні вилучити всі копії італійського серіалу «Спрут».

  • Самооцінка, до якої треба прагнути (ні).
Визнати загальновідомими наступні факти: немає судді вище ОСОБА_27 і немає розумнішого за ОСОБА_28.
Як бачите, з подібними справами суддям нудьгувати точно не доводиться. До речі, у Франції суд виніс рішення на користь півня, який турбував співами сусідів. Утім, це вже зовсім інша історія.

Автори:
  • Олег Онищенко, юрист практики вирішення спорів JUSCUTUM
  • Дмитро Саламаха, юрист практики вирішення спорів JUSCUTUM
Вирішення спорів