Практика
бухгалтерського супроводу
Микола Клименко
КЕРІВНИК ПРАКТИКИ
16
РОКІВ ПРОФЕСІЙНОГО ДОСВІДУ
37
УСПІШНО ЗАКРИТИХ ПРОЕКТІВ ПРОТЯГОМ 3 ОСТАННІХ РОКІВ ІСНУВАННЯ ПРАКТИКИ
РОКІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ КОМАНДИ
42
УСПІШНО ЗАКРИТИХ ПРОЕКТІВ ЗА ПЕРІОД ІСНУВАННЯ ПРАКТИКИ
45
РОКІВ ПРОФЕСІЙНОГО ДОСВІДУ
42
УСПІШНО ЗАКРИТИХ ПРОЕКТІВ ЗА ПЕРІОД ІСНУВАННЯ ПРАКТИКИ
УСПІШНО ЗАКРИТИХ ПРОЕКТІВ ПРОТЯГОМ 3 РОКІВ ІСНУВАННЯ ПРАКТИКИ
45
РОКІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ КОМАНДИ
16
37
Послуги:
 • Аудиторські послуги та бухгалтерське обслуговування

 • Подача звітності

 • Пропозиції щодо оптимізації системи оподаткування та бухгалтерського обліку на підприємстві та їх впровадження
  стартапер чи досвідчений власник багаторівневих бізнес-структур, у питанні ведення бізнесу практика бухгалтерського супроводу — твій найперший помічник.
  Не важливо хто ти:
  Вести бізнес означає працювати в умовах турбулентності, постійних змін вітчизняного, міжнародного економічного та податкового законодавства. Бути бізнесменом означає стикатися із необхідністю обліку доходів і витрат, прибутків і збитків, нарахування і сплати податків. У адмініструванні цих процесів власне й полягає бухгалтерський облік.


  Щоб дотримуватися чинних державних норм, у власника бізнесу є два варіанти: постійно відриватись від справ із розвитку бізнесу або мати поряд висококваліфікованого спеціаліста в цій галузі.


  Залучити останнього можна шляхом найму inhouse бухгалтера або команди професіоналів на outsource. Недоліками роботи з inhouse бухгалтером є висока вартість послуг: зарплата досвідченого фахівця з урахуванням необхідних соціальних нарахувань коштує дорого. Розірвання трудових відносин може відбутися раптово через низку причин, що призведе до вакууму у вирішенні облікових питань та ймовірну втрату конфіденційності інформації. З часом рівень кваліфікації inhouse спеціаліста може вже не перекривати викликів поточних навантажень, що призведе до збільшення витрат на залучення додаткових ресурсів.


  Співпраця з командою професіоналів на outsource позбавить вас цих ризиків. Окрім цього, власник бізнесу буде захищений умовами угоди про конфіденційність інформації під час співпраці та по її завершенню. Клієнт отримує гарантії відповідності кваліфікації та досвіду спеціалістів згідно свого запиту, відповідальності та захисту своїх інтересів перед контролюючими органами.


  Команда практики бухгалтерського супроводу Juscutum — це штатний колектив високопрофесійних аудиторів та бухгалтерів. Вони знаходяться в постійному контакті з юристами різних галузей права, середи них: економічного, податкового та господарського. Це забезпечує максимальну ефективність роботи і гарантує високий професіоналізм пропонованих нами рішень у спектрі бухгалтерського обліку. Режим надання бухгалтерських послуг, передбачає точно налагоджену, добре відпрацьовану нами технологію взаємодії з Клієнтами із застосуванням сучасних IT технологій.


  Наш досвід в бухгалтерському обслуговуванні клієнтів дозволив нам розробити різні варіанти рішень для широкого спектру компаній з різним обсягом документообігу та фінансового обороту.


  Практика бухгалтерського супроводу Juscutum пропонує сучасний full-time сервіс бухгалтерського супроводу та податкового обліку для різних типів компаній у різних галузях бізнесу.


  Раціональний бухгалтерський аутсорс = раціональне використання активів.

  ПОСЛУГИ:
  • Аудиторські послуги та бухгалтерське обслуговування
  • Подача звітності
  • Пропозиції щодо оптимізації системи оподаткування та бухгалтерського обліку на підприємстві та їх впровадження