вимкнути дудлвключити дудл

“Юскутум” і коворкінг в Одесі “Термінал 42″ стали партнерами

АО “Юскутум” – юридичний партнер коворкінга “Термінал 42″, найбільшого коворкінга в Одесі.

“Я вірю в те, що розвиток України безпосередньо залежить від розвитку наших технологічних компаній. Soviet-style чиновники, що вгризалися в нашу економіку, до останнього видиху чинитимуть опир побудові в Україні Кремнієвої долини. Завдання бізнесу полягає в тому, щоб усупереч пасивному саботажу 80-річних державних інноваторів створити дружню для IT-бізнесу екосистему. 

Ми ж, як юристи, бачимо свою місію в тому, щоб всіляко сприяти IT- бізнесу в цих зусиллях. Стратегічне партнерство з “Терміналом 42″ – це продовження нашої ініціативи під кодовою назвою “ITea: безкоштовні юридичні консультації для IT- стартапов”. Але я вже бачу, що наше партнерство виросте в щось більше, ніж просто підтримка IT-бізнесу” – прокоментував Дмитро Гадомський, адвокат, партнер практики IT і медіа права АО “Юскутум”. 

Першим спільним проектом АО “Юскутум” і “Терміналу 42″ буде серія лекцій «Бізнес-право для неюристів» про те, як побудувати бізнес в Україні (і не обов’язково IT), яка почнеться з 3 вересня

“Завдання наших лекцій – навчити підприємців не боятися заплутаних, іноді абсолютно безглуздих законів, не боятися чиновників, не боятися помилитися, а сміливо починати свою справу”, – відмітив керуючий партнер АО “Юскутум” Артем Афян.

Довідка

«Термінал 42» - великий комфортний простір із стабільним інтернетом, професійно приготованою італійською кавою, безшумними зонами для продуктивної роботи.
У “Терміналі 42″ практично щодня проходять лекції, майстер-класи, творчі зустрічі зі знаменитостями, музичні концерти.