вимкнути дудлвключити дудл

“Юскутум” – член Інтернет Асоціації України

20 березня 2014 року адвокатське об’єднання “Юскутум” стало членом Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

Створена в листопаді 2000 року, ІнАУ займається практичною реалізацією проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку та забезпечуючи діалог з державними органами.

ІнАУ в тісній координації з комітетами Верховної Ради та іншими українськими та міжнародними громадськими організаціями постійно проводить експертно – аналітичну роботу з аналізу, розробки та коригування законодавчої та нормативної бази України.

«Так сталося, що АО «Юскутум» і ІнАУ стали по одну сторону барикад в різних принципових питаннях. Наприклад, ми разом обґрунтовували безглуздість пропонованих Державною службою інтелектуальної власності змін до законодавства про авторське право. Коли у нашого клієнта вилучили сервери, ІнУА – одна з перших підтримали нас. Так що я сподіваюся на ефект синергії в нашій тепер уже формальній взаємодії. Ми будемо працювати над відновленням третейського суду при ІнАУ , над створенням української «хмари авторських прав», а також продовжувати шукати і посилювати позитивні, виправляти негативні сторони українського законодавства у сфері ІТК» – зазначив адвокат, партнер практики IT та медіа права АО “Юскутум” Дмитро Гадомський.