вимкнути дудлвключити дудл

Юристи “Юскутум” розповіли про правові аспекти мобілізації в Україні

7 серпня в креативному просторі Freud House юристи адвокатського об’єднання “Юскутум” розповіли про правові аспекти мобілізації, визначених законодавством в Україні, в рамках IT_HR CLUB.

Обговорили правові аспекти часткової мобілізації:

1. Поняття мобілізації.

2. Категорії населення, які підлягають мобілізації.

3. Підстави для звільнення від часткової мобілізації.

4. Демобілізація і ротація військовослужбовців, призваних у період часткової мобілізації.

5. Відповідальність за ухилення від мобілізації. особливості притягнення до відповідальності.

6. Правовий статус учасника АТО та учасника бойових дій.

7. Особливості трудових відносин та навчання військовозобов’язаних, під час мобілізації.

8. Пільги мобілізованим і учасникам АТО. 

Запрошені експерти: 

Олександр Паляничка, юрист практики корпоративного права АО «Юскутум»

Спеціалізація: корпоративне право, комплексний юридичний супровід.

Олександр надає юридичні консультації в сфері ресторанного бізнесу, в тому числі і з питань трудових взаємин. Супроводжував вихід на ринок України однією з найбільших мережі ресторанів і суші-барів «Євразія», її розвиток, відкриття нових ресторанів і розширення діяльності. Також має досвід в юридичному супроводі будівельних мереж і гіпермаркетів, серед яких “Нова Лінія”. 

 

Руслан Редька, керівник практики корпоративного права АО «Юскутум»

Спеціалізація: Договірне право, трудове право, комплексний юридичний супровід

Серед клієнтів Руслана мережа фітнес-клубів Sport Life, мережа рестокафе Like, кондитерський дім Карусель, мережа ресторанів і суші-барів «Євразія», ювелірна мережа Le Roi, ювелірний дім Sova. Також під керівництвом Руслана Редьки чинився юридичний супровід ТОВ «Тесла Зет» з питань впровадження на підприємстві системи менеджменту якості відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001. В якості зовнішнього консультанта брав участь у реорганізації групи компаній Вімм Біль дан “, Комстар, а також багатьох інших компаній. 

Дмитро Гадомський – адвокат, партнер практики IТ та медіа права АТ “Юскутум”.

- Старший викладач Києво – Могилянської академії (договірне право) та Київського університету права НАН України (право ІТ)

- Член міжнародної асоціації ІТ юристів World IT Lawyers

- Входить до складу різних робочих груп при Незалежній асоціації банків України, Інтернет асоціації України (ІнАУ), Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ), Асоціації правників України (АПУ)

- Організатор Legal Jam Ялтинської конференції “Актуальні питання інтелектуальної власності 2013 року” та Зимової школи інтелектуальної власності (WIPS)

- В 5-ці кращих юристів 2014 з інтелектуальної власності за версією Юридичної практики

На сьогоднішній день серед клієнтів Дмитра компанії Ciklum, Inline Group, Innovecs, ISM, Jelastic, Smile, Camo -IT, WannaBiz, Global Technology Foundation, BMS Consulting та інші компанії, що так чи інакше працюють у сфері IТ і діджитал. Дмитро брав участь в якості представника / захисника в найбільш резонансних справах останніх років: справа щодо порталу EX.UA, по емітенту електронних грошей, про вилучення серверів іноземної соціальної мережі, а також в найбільших в Україні справах про хакинг. 

Презентація юристів Юскутум 

Презентація юристів України