вимкнути дудлвключити дудл

Юристи “Юскутум” допомогли п’яти орендарям з боєм покинути ТРЦ Gulliver

28 липня 2014 юристам адвокатського об’єднання “Юскутум” вдалося допомогти п’яти орендарям, які вирішили перервати договірні відносини з торговельно-розважальним центром, з боєм покинути ТРЦ Gulliver.

В АО “Юскутум” звернулися 5 компаній-орендарів приміщень в ТРЦ Gulliver (Ortopedia, Mini Bаmbini, Puledro, Victoria I Home & Decoration, Antica Murrina) і повідомили, що керуюча компанія ТОВ «ТРИ О» не виконує взяті на себе зобов’язання, ігнорує письмові та усні звернення орендарів і неправомірно утримує майно в ТРЦ.

Лише після втручання юристів АО “Юскутум”, колективних і злагоджених дій, вдалося організувати зустріч з дирекцією компанії «ТРИ О» і отримати дозвіл на вивезення товару та обладнання.

“Незважаючи на погрози застосування всього обсягу санкцій, орендарями було прийнято остаточне рішення про припинення діяльності в ТРЦ Gulliver. Крапку у взаєминах сторін, звичайно, поставить суд, якщо ТРЦ не захоче розглянути альтернативні варіанти вирішення виниклого конфлікту. Однак орендарі не можуть передати радості від того, що вони позбулися кабали ТРЦ “, зазначив Антон Куц, адвокат, керівник практики судових спорів та медіації АО” Юскутум “.

Для довідки:

ТРЦ Gulliver – восьмиповерховий торгово-розважальний центр в центральній частині Києва. Комплекс був відкритий восени 2013 року. Загальна орендна площа – 45 200 кв м. За даними консалтингової компанії UTG, місячні ставки оренди в ТРЦ такого класу складають: $ 15-30 за кв м на місяць для великоформатних магазинів (600-1500 кв м) і $ 30-80 для торгових галерей (100-200 кв м). Девелопер проекту – компанія “Три О” Вагіфа Алієва та Сергія Веселова.