вимкнути дудлвключити дудл

Юристи Juscutum успішно захистили інтереси екс-народного депутата у спорі з НАЗК!

photo_2021-01-25_15-32-58

Адвокатське об’єднання “Juscutum” здійснювало представництво інтересів екс-народного депутата як суб‘єкта декларування у спорі з НАЗК щодо оскарження протоколу про адміністративне правопорушення. Печерським районним судом міста Києва було встановлено склад адміністративного правопорушення при відправленні депутатського звернення щодо роз‘яснення обставин декларування.

Адвокати Juscutum зайнялись захистом інтересів після прийняття рішення судом першої інстанції, розробили правову позицію, підготували апеляційну скаргу та здійснили представництво в апеляційному суді. Після чого в Київському апеляційному суді було доведено незаконність рішення суду нижчої інстанції і адміністративного протоколу НАЗК, та підтверджено правомірність дій екс-народного депутата.

У результаті адвокатами Juscutum було створено судовий прецедент у даній категорії справ, що допоможе суб’єктам декларування при оскарженні протоколів НАЗК. Над цим проєктом працювали юристи практик вирішення спорів та безпеки бізнесу Juscutum під керівництвом адвокатів: керівника проєктів практики вирішення спорів Михайла Федоренка та радника практики безпеки бізнесу Станіслава Бориса. Після чого Олена Сотник опублікувала пост перемоги в суді на своїй сторінці в Facebook.