вимкнути дудлвключити дудл

Юристи Juscutum провели IT Law School для харківських студентів Ліги АПУ

IT-школаПісля зимової IT Law School, що 12 грудня провели юристи Juscutum у Харкові, десяток студентів закинуть юридичний факультет і подадуться у програмісти. І тільки найвитриваліші приймуть технологічний челендж і спробують підлаштуватися під швидкозмінність світу юридичних послуг. Адже ІТ-право – це більше, ніж загуглити закон і відсканувати договір.

Ті сміливці, яких не злякало відео-запрошення, мали нагоду з перших вуст представників практики IT та медіа-права Juscutum почути про правничо-інформаційні тенденції та поговорити про право, хай-тек, біткоїни та життя молодого ІТ-правника. Дмитро Гадомський, адвокат, партнер практики розповів, коли чекати заміни юристів на комп’ютери та чому правникам важливо слідкувати за розвитком ІТ-технологій. Назар Поливка, старший юрист, пояснив, чому видатні радянські вчені ніколи би не змогли пояснити природу біткоїнів. Молодші юристи Євгенія Гірєва та Оксана Кочкодан окреслили різницю між прогресивним молодим ІТ-юристом і його класичним образом та розказали свої власні історії.

Довідка

Ліга студентів АПУ була заснована в 2005 році у Києві як молоде та амбіційне крило Асоціації правників України. Головна мета створення – об’єднання студентів-правників зі всієї України в єдину команду. Зараз Лігу підтримують найкращі юридичніих компаній України, її діяльність поширена у 21 осередках, та близько 2700 студентів об’єдналися в єдину команду.