вимкнути дудлвключити дудл

Юристи АО “Юскутум” виступили на ІІ Всеукраїнській школі ІТ та Інтернет-права Ліги студентів АПУ

12-13 вересня відбулася ІІ Всеукраїнська школа ІТ та Інтернет-права Ліги студентів АПУ.

Серед спікерів цієї масштабної події у світі права та інформаційних технологій виступили юристи АО “Юскутум”, як завжди задавивши учасників своїм колективним потужним IT-інтелектом, за що і отримали нових прихильниць та прихильників.

Море було теплим, чайки лагідно кричали, продавці кукурудзи весело посміхалися….

А Назар Поливка, старший юрист практики IT і медіа права АО “Юскутум” відкрив Школу розповіддю про те, як інформаційні технології змітають на своєму шляху вікові традиції регулювання сфери інтелектуальної власності та про тонку грань між розвитком суспільства та особистими інтересами авторів.

Після обіду філософсько-правовий дискурс був продовжений лекцією про біткоїни як інформаційно-технологічний феномені. Вийшла цікава бесіда про природу грошей і місце кріптовалюти в існуючій правовій доктрині.

Перший день школи закінчився панельною дискусією “Міфи юридичної професії”, в якій взяли участь Назар Поливка, Микита Полатайко, Іларіон Томаров і Наталія Саламахіна. Основним питанням дискусії було те, що треба зробити, щоб стати крутим IT-юристом і при цьому не перетворитися на звичайного юрзануду.

Було розказано багато душевних історій, поставлені розумні питання. В результаті усі дійшли висновку, що юристи теж люди та у кожного свій унікальний шлях, універсальних рецептів успіху немає, але є багато годин, проінвестованих в самоосвіту та ненормовані робочі дні.

Богдан Дучак, юрист практики IT і медіа права АО “Юскутум” ділився думками про те, що розвиток 3D-друку сильно вплине на право інтелектуальної власності, і разом із студентами намагався знайти відповіді на проблемні питання правового регулювання 3D-друку. Крім того, він розкрив таємниці про невидиму Abuse-team і розповів цікаві історії про її роботу в Україні.

Презентація Назара Поливки “Інформаційні технології та право”

Презентація Назара Поливки “Правова природа Біткоїн в Україні”

Презентація Богдана Дучака “Право та 3D-друк: хто Давид, а хто Голіаф”?