вимкнути дудлвключити дудл

Юридична компанія «Юскутум» в черговий раз успішно відстояла інтереси клієнта ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Даний спір став наслідком конфлікту між Київською міською державною адміністрацією та Президентом України. Своїми рішеннями в 2008 і 2009 роках КМДА здійснила різке підвищення тарифів на електроенергію, на що Президент відреагував скасуванням їх дії. Конфліктних аспектів у справі було два. Правовий: чи мав Президент повноваження планомірно скасовувати зазначені рішення Адміністрації. Матеріальний аспект: важливо було довести алогічність непідйомних для бюджетних організацій тарифів.

ЮК «Юскутум» була доведена легітимність указів Президента, а, отже, неможливість застосування підвищених тарифів до державних підприємств.

Справа Санаторію «Конча-Заспа» щодо обгрунтування незаконності застосування підвищених тарифів стала однією з перших, в рамках якої в усіх трьох судових інстанціях була успішно представлена правова позиція держустанови.

АК «Київенерго» зі свого боку спробувала використати рішення районного суду загальної юрисдикції для перегляду справи за нововиявленими обставинами. 23 травня Господарський суд м. Києва прийняв докази ЮК «Юскутум» про безпідставність наданих аргументів АК «Київенерго», встановивши, що прийняття іншого рішення, навіть у схожій справі, не є нововиявленими обставинами спору.