вимкнути дудлвключити дудл

Юридична компанія «Юскутум» рада вітати у своїй команді нового партнера

Юридична компанія «Юскутум» рада вітати у своїй команді нового партнера – Дмитра Гадомського, фахівця у сфері інтелектуальної власності, який очолив напрямок IT і медіа права.

«Я цілком усвідомлюю, що Україна на зовнішніх ринках неконкурентоспроможна по 90% товарів і послуг. Послуги і продукти нашої галузі інформаційних технологій входять в ті 10%, які здатні конкурувати. Однак, особливості української правозастосовчої практики здатні у будь-якого успішного бізнесу відбити охоту розвиватися. Я хотів би стати свідком перетворення України у провідну технологічну економіку, або як мінімум в «офшор» для технологічних компаній. Саме в цьому напрямку я і команда ІТ-юристів в ЮК «Юскутум» будемо працювати», – коментує Дмитро Гадомський.

Великий досвід судової практики Дмитро отримав в якості юриста в юридичній фірмі «Салком». В ній Дмитро представляв інтереси українських та іноземних клієнтів у великих судових справах в українських та іноземних судових інстанціях. В якості старшого юриста ЮФ «Салком» Дмитро також вів практику інтелектуальної власності.

На позиції старшого консультанта податково-юридичного відділу в київському офісі Deloitte Дмитро Гадомський займався консультуванням клієнтів у сфері оподаткування платежів за використання прав інтелектуальної власності, був задіяний у великих угодах з придбання технологічних компаній і активів. У період розпалу кризи 2008-2009 років був задіяний в проектах по реструктуризації проблемних активів провідними українськими банками.

Безпосередньо перед тим, як приєднатися до юридичної компанії «Юскутум», Дмитро був радником адвокатського об’єднання Arzinger, де очолював практику IT Law.

В даний час Дмитро також працює над дисертацією в сфері захисту авторських прав в мережі Інтернет, а також є викладачем Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Дмитро Гадомський: «У моїх планах не тільки розвиток практики з точки пошуку й обслуговування нових клієнтів, але і навчання, розробка проектів законів для галузі, участь у розробці стратегій розвитку тих чи інших напрямків. Зараз у нас є розроблений план повноцінного навчального курсу по праву інформаційних технологій і ми шукаємо для нього підходящу платформу – один із провідних вузів України. У найближчих планах проведення великих освітніх проектів для студентів, стартаперів, ІТ-фахівців і юристів, що спеціалізуються в ІТ. ЮК «Юскутум» вже достатньо відома законотворчою діяльністю в галузі інформаційних технологій, і я буду лише продовжувати цю корисну практику».