вимкнути дудлвключити дудл

Юридична фірма Juscutum повернула вилучене майно компанії-постачальнику харчування для міжнародних авіарейсів

Адвокати юридичної компанії Juscutum повернули 13 одиниць комп’ютерної техніки та понад 180 документів бухгалтерської та господарської діяльності, вилучених у клієнта під час обшуку. Компанія, яку обшукували, спеціалізується на виробництві і постачаннях бортового харчування для міжнародних авіарейсів.

У справу було залучено ще дві юридичні особи, безпосередньо пов’язані з компанією, у яких також були проведені обшуки, вилучені техніка та оригінали первинної документації.

Ключовою перемогою в цьому кейсі стало те, що слідчі судді десять разів визнали за всіма скаргами, встановивши в своїх рішеннях, що вилучена техніка і документи вважаються тимчасово вилученим майном. Відповідно, тримання вилученого майна прокурором Бориспільської місцевої прокуратури Київської області безпідставне.

Адвокати Juscutum, завдяки своїй злагодженій роботі і досвіду, в найкоротші терміни добилися повернення законним власникам повністю всього майна, вилученого під час обшуків ще на стадії досудового розслідування, без звернення до апеляційного суду.

Варто зазначити, що з метою якнайшвидшого повернення майна за рішенням суду, адвокати забирали техніку безпосередньо з Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

Адвокат Олександр Горобець, керівник проектів Практики безпеки бізнесу юркомпанії Juscutum і Поліна Марченко, юрист Практики протягом декількох місяців зупинили незаконне втручання правоохоронних органів у діяльність підприємств, яке тривало більше двох років. Станом на сьогодні всі три компанії працюють в штатному режимі.

Наступним кроком буде закриття кримінального провадження, в якому фігурують компанії.

Юридическая практика