вимкнути дудлвключити дудл

ЮК «Юскутум» – запрошений фахівець в рамках І Всеукраїнської правничої школи спортивного права

2-3 лютого Ліга студентів Асоціації правників України за підтримки комітету зі спортивного права Асоціації правників України провела І Всеукраїнську правничу школу спортивного права на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З ініціативи модераторів, на захід були запрошені кращі фахівці в сфері спортивного права, представники Національного олімпійського комітету України та спортивних федерацій. У тому числі з доповіддю на тему «Уболівальники як суб’єкт спортивних правовідносин» виступив Артем Афян, керуючий партнер ЮК «Юскутум».

Євро-2012, Україна на Олімпіаді в Лондоні, досягнення українських спортсменів в боксі, гімнастиці, на Параолімпійських іграх є свідченням стрімкого розвитку спорту і пов’язаних з ним правовідносин в нашій державі. Унікальна, надзвичайна сфера приваблює молодих юристів. Ліга студентів АПУ, не бажаючи залишатися осторонь розвитку цієї галузі, за підтримки старших колег організувала неймовірний проект, який допоможе студентам зануритися в сферу спортивного права, а експертам – передати досвід молодому поколінню.

Спектр тем школи видався вкрай різноманітним. Були проведені 6 сесій за такою тематикою: галузь спортивного права в Україні, трудові відносини, правове регулювання агентської діяльності, комерційні права в спорті, правопорушення і санкції, особливості врегулювання спорів у спортивному праві, спортивний арбітраж. Завершили захід організатори проведенням мут-корту (moot court), щоб дати можливість студентам-учасникам вирішити юридичний кейс, підготовлений старшими колегами. Поєднання теорії та практики в одній школі, на думку організаторів, зацікавить студентів і дозволить їм поглибити свої знання в цій галузі права.