вимкнути дудлвключити дудл

ЮК «Юскутум» успішно захистила інтереси одного із провідних гравців українського телевізійного та кіноринку

ЮК «Юскутум» захистила законні інтереси клієнта – «Несатек-Україна» в ході участі компанії у державних закупівлях.

«Несатек-Україна» успішно працює на телевізійному ринку України з 1995 року і зарекомендувала себе як надійного партнера в області постачання та інсталяції професійного кіно-та відеообладнання.
 
У червні цього року «Несатек-Україна» вирішила взяти участь у конкурсних торгах (тендері) щодо закупівлі товарів (радіо-і телевізійна апаратура). Однак у ході подачі документів компанією було виявлено порушення приписів ЗУ «Про здійснення державних закупівель» з боку Замовника – Державної телерадіомовної компанії «Крим». Так Замовником були не дотримані процедури внесення змін до документації конкурсних торгів.
 
Після відмови ТРК «Крим» виправити ситуацію що склалася Адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель Антимонопольного комітету України задовольнила скаргу клієнта ЮК «Юскутум». Було доведено порушення з боку Замовника держзакупівлі. Адже у разі отримання Замовником державної закупівлі від Учасника запит на отримання роз’яснень щодо документації конкурсних торгів, то перший повинен протягом 3-х днів надати відповідь на такий запит. Відповідь надається у вигляді окремого листа або протоколу зборів з викладенням роз’яснень. Якщо ж на підставі запиту про роз’яснення щодо документації конкурсних торгів вносяться зміни до документації конкурсних торгів (незалежно від суттєвості таких змін), Замовник повинен продовжити строк подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів не менше ніж на сім днів.
 
Рішення Колегії зобов’язало ТРК Крим внести зміни до документації конкурсних торгів з метою приведення її у відповідність до норм законодавства в сфері державних закупівель. У свою чергу компанія «Несатек-Україна» отримала всю необхідну інформацію для підготовки власної пропозиції і необхідний для цього час.