вимкнути дудлвключити дудл

ЮК «Юскутум» про юридичні аспекти інтернет-бізнесу в Україні на Lviv eCommerce Forum

19 травня відбувся щорічний Lviv eCommerce Forum - конференція для власників інтернет-магазинів і зацікавлених в електронній торгівлі. В цьому році центральна ідея заходу – «Перевірені знання і досвід для розвитку Вашого бізнесу» – зібрала понад 300 учасників з усієї Україні.

Виступ спеціаліста в області IT-права та інтелектуальної власності ЮК «Юскутум» Андрія Пархоменко про юридичні аспекти ведення бізнесу онлайн привернув увагу практично всіх теперішніх та потенційних власників бізнесу в мережі Інтернет: слухали про найбільш актуальні проблеми, з якими стикається інтернет-бізнес в нашій країні в рамках української правової системи.
 
Зокрема Андрій Пархоменко розповів про цінність доменного імені для інтернет-бізнесу та про основні спірні ситуації, які можуть виникнути щодо зареєстрованого домену, про підводні камені співпраці  з американськими хостинговими компаніями, нюанси продажу онлайн-бізнесу, механізми захисту інтелектуальної власності та персональних даних в мережі, а також про вимоги до інтернет-магазинів в Україні.
 
«Законодавство України в галузі інформаційних технологій та онлайн-бізнесу перебуває на початковому рівні розвитку, воно подібно амебі, яка вже є життєздатною, але ніяк не зважиться зробити наступний еволюційний крок. Величезної поваги заслуговують особистості, здатні створювати успішний інтернет-бізнес в Україні не завдяки, а всупереч нашій правовій системі і практики її застосування», Андрій Пархоменко, юрист ЮК «Юскутум».