вимкнути дудлвключити дудл

ЮК Юскутум на XX науково-практичній конференції «Актуальні питання інтелектуальної власності»

21 лютого 2013 р. в Києві розпочала роботу XX науково-практична конференція «Актуальні питання інтелектуальної власності». Організаторами заходу виступили Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба), Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) та Державне підприємство «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ»). Конференція зібрала близько 300 учасників, серед яких представники Польщі, Білорусі, США, Молдови, Китаю, Грузії, Російської Федерації, Казахстану та інших країн.

У рамках секції “Авторське право та суміжні права в Україні. Сучасні проблеми та перспективи розвитку” з доповіддю виступив Артем Афян, керуючий партнер ЮК “Юскутум”. Так Артем Афян висвітлив альтернативну точку зору на ситуацію з наявністю України в «Списку 301», детально проаналізувавши юридичні та інші загальновідомі аспекти, якими визначається формування цього документа. На думку керуючого партнера, загальна картина з цього питання у світі не дозволяє вважати позицію США єдино правильною. Як зазначив юрист, сьогодні держава повинна створити кардинально новий підхід для взаємодії з ІТ-середовищем, зокрема у сфері охорони авторських та суміжних прав, щоб забезпечити обопільну вигоду і стабільний розвиток галузі. Свіжий погляд представленої доповіді викликав жваву полеміку з представниками патентних відомств США та ЄС.

Підсумовуючи робоче засідання, секцію «Авторське право та суміжні права в Україні. Сучасні проблеми та перспективи розвитку» високо оцінили всі учасники конференції.