вимкнути дудлвключити дудл

ЮК «Юскутум» на своїй офіційній сторінці в Facebook запропонувала обговорити питання регулювання відносин в мережі Інтернет

На сьогоднішній день питання пошуку «точки балансу» інтересів правовласників і користувачів ресурсів глобальної мережі Інтернет залишається особливо актуальним.

Як згадувалось раніше, Юридична компанія «Юскутум» увійшла до складу Робочої групи при МВС України, мета якої – врегулювати даний конфлікт інтересів, беручи до уваги думки всіх сторін, і створити дієві механізми захисту авторського права і прав користувачів в Інтернеті.
 
Наша компанія детально вивчає ситуацію, що склалася в Україні, аналізує світовий досвід. Але також ми розуміємо:  для того, щоб забезпечити баланс інтересів і зміцнити його на законодавчому рівні, необхідна підтримка українських інтернет-користувачів і чітка громадська позиція.
 
Ми пропонуємо офіційну сторінку нашої компанії в Facebook в якості майданчика для обговорення, донесення ваших думок та ідей, які гарантовано будуть враховані при реалізації стратегії розвитку УАнету.