вимкнути дудлвключити дудл

ЮК «Юскутум» на Startup Weekend в Києві

З 23 по 25 березня в Києві пройшов Startup Weekend, організований російською фабрикою стартапів № 1 Главстарт. Правовим експертом на даному заході виступив Андрій Пархоменко, юрист напрямку IT-права ЮК «Юскутум».

«Реалізація практично всіх представлених проектів пов’язана з глобальною мережею Інтернет, так чи інакше проекти стосуються чужих авторських прав або генерують свої. У першому випадку, необхідно подбати про відсутність претензій з боку правовласників, в другому – захистити свої права. Радує той факт, що багато учасників актуалізують для себе важливість правової складової свого проекту вже на ранніх етапах. Актуальними також стали питання фіксації результатів інтелектуальної діяльності, її передачі, акумуляції прав в компанії, у тому числі компанії іноземних юрисдикцій.»
 
«В світлі останніх подій з ресурсами EX.UA, Дорожній патруль знаходить своє підтвердження сумна для України тенденція недовіри підприємців до українських доменів і хостингу, вірніше недовіру не до компаній, які надають дані послуги, а до їх правового статусу, який, як виявилося, допускає велику кількість невиправданих ризиків. Багато стартаперів переконані в необхідності розміщення своїх проектів на закордонних серверах, використовуючи неукраїнські домени. На жаль на даний момент такий підхід виправданий.»