вимкнути дудлвключити дудл

ЮК «Юскутум» на першому засіданні Робочої групи МВС України

Круглий стіл на тему: «Проблеми захисту авторських прав в Інтернеті. Удосконалення законодавства України» відбувся сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України за участю робочої групи з питань захисту прав суб’єктів інтернет-відносин, до складу якої входить Юридична компанія «Юскутум» в особі керуючого партнера Артема Афяна.

Участь у зустрічі взяли також керівники різних структурних підрозділів МВС України та представники громадськості, державних установ, відповідальних за захист прав інтелектуальної власності, члени громадських організацій тощо.
 
Нагадаємо, що робоча група з питань захисту прав суб’єктів інтернет-відносин була утворена 28 лютого 2012 року на виконання рішення круглого столу, який проходив за участю Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та народного депутата України Віктора Януковича.
 
Питання, які були винесені на розгляд робочої групи, стосувалися обрання керівного складу робочої групи, обговорення Положення про робочу групу з питань захисту прав суб’єктів Інтернет – відносин, а також Плану з організації діяльності робочої групи щодо удосконалення законодавства по захисту прав суб’єктів Інтернет – відносин.
 
Затвердивши порядок денний та обравши Голову групи, яким став Ігор Лисицький, президент Асоціації «Інформаційні технології України», учасники круглого столу перейшли до обговорення проекту Положення про робочу групу.
 
Після внесення ряду поправок до проекту Положення присутні прийняли рішення взяти його за основу та ухвалити зі всіма корективами на наступному засіданні. З цим документом можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України у рубриці «Інститути громадянського суспільства».