вимкнути дудлвключити дудл

ЮК “Юскутум” на круглому столі: “Реалії ведення інтернет-бізнесу в Україні”

Вчора ЮК «Юскутум» виступила правовим експертом на круглому столі «Реалії ведення інтернет-бізнесу в Україні», який відбувся в Прес-центрі ІА «ЛІГАБізнесІнформ».

Керуючий партнер Юридичної компанії «Юскутум» Артем Афян зазначив, що пильна увага правоохоронних органів відносно ряду українських інтернет-структур призвела до того, що ряд серйозних бізнес-консультантів вже списали доменну зону «.ua» з рахунків.
 
«На їхню думку, Україна більше не придатна для ведення бізнесу, розміщення серверів. Часто чуються рекомендації по виведенню хостингу за кордон, використання інших доменних зон».
 
Також Артем Афян підкреслив, якщо відношення бізнесу до законодавчого вирішення питання і далі залишатиметься на тому ж рівні, то він буде приречений і надалі залишатися в існуючій ситуації. «Проблема недотримання законодавства владою давня, що йде в далекі дев’яності, але ситуація змінюється. І закони працюють, хай не завжди так, як хотілося б. У будь-якому випадку, якщо зараз ігнорувати ці ініціативи, то ми ризикуємо опинитися в ситуації, коли в наслідку навіть ні до чого буде апелювати», – підкреслив він.