Юридична компанія року у сфері захисту бізнесу пропонує рішення!
Чи готові ви до перевірок?
Спробувати!
Тренінг: Перевірки Силових Структур
Унікальний тренінг юридичної компанії Juscutum дає можливість краще засвоїти психологічні аспекти протидії правоохоронним органам і запам'ятати основні юридичні поради, оскільки занурює в стан, максимально близький до реальних слідчих дій.
Цілі Тренінгу
1
Поведінка робітників

Виявити основні помилки співробітників в стресовій ситуації та розробити план дій при обшуку
2
Контроль стресу

Дати розуміння необхідності
команди і алгоритмів поведінки в стресовій ситуації
3
Робота зі слідчим

Дати розуміння того, які
вимоги слідчого законні, а які ні. Як потрібно реагувати на ці дії.
Програма тренінга
Tuesday, March 14
08:30 – 09:00
08:30 – 09:00
Registration
11:00 – 12:30
11:00 – 12:30
Alex Larkins
creative director in SoSoul magazine
How to be a graphic designer and not to lose your soul. Alex will share his experience about the process of making himself as a professional, ups and downs, searching of personal style and aproash.
11:00 – 12:30
11:00 – 12:30
Sarah Lewin
founder of Pic Pen studio
Lettering workshop. Hour and half with guru of pens, brushes, colapens, bamboo dip pens and other instruments.
Рольова гра ОБШУК
Це рольова гра, що моделює реальну ситуацію, в якій опиняються співробітники компанії під час обшуку. Все дотримано до деталей — ролі, декорації, костюми та поведінку співробітників правоохоронних органів, взяті з реальних практичних прикладів.

Під час обшуку на підприємстві правоохоронці абсолютно безцеремонні з персоналом, і може здатися, що підприємство захопили терористи. Допит — це випробування для нервової системи не тільки посадових осіб, але і персоналу. Пройшовши всі випробування квесту «Обшук на підприємстві», ви отримаєте неоціненний практичний досвід і побачите помилки, які ви або ваші колеги могли б допустить в реальному житті.

КВЕСТ розробили фахівці, що мають досвід роботи в системі МВС, а також адвокати з досвідом присутності на сотнях обшуків. По закінченню квесту, ви пройдете Детальний розбір всіх скоєних під час гри помилок, отримаєте практичні рекомендації від фахівців, а також дізнаєтеся ймовірні результати обшуку, здійснювати ви допущені під час квесту помилки в реальному житті.
Практична гра, мета якої оцінити ефективність поведінки співробітників під час проведення обшуку
Команда
Незважаючи на підтримку бізнесу, навіть чиновниками вищого рівня, від обшуків не застрахований ніхто. Навіть ті, хто не винен.

Компанії, які стикаються з обшуком, іноді втрачають не тільки свій капітал, але і співробітників. Але до обшуку можна і потрібно готуватися. І ми знаємо, як це зробити.

 • Володимир Рудниченко
  Молодший Партнер Практики Безпеки Бізнесу
  Володимир Рудніченко є співавтором законопроєктів і сертифікований експертом по здійсненню заходів в рамках реформи кримінального законодавства. Був дослідником в проєктах «Міжнародні стандарти угод в кримінальних корупційні правопорушення» у Міжнародної асоціації юристів.

  Кваліфікація Володимира, як одного з кращих юристів України в сфері кримінального права, визнана численними міжнародними і українськими рейтингами і представниками бізнесу.

  Радник Міністра Юстицій України.
 • Олександр Горобець
  Адвокат, Керівник проектів практики Безпеки Бізнесу
  Олександр має великий досвід управління юридичною службою на посаді заступника голови правління банку. Був автором та організовував антирейдерських заходів на регіональному рівні за участю адміністрації області, спікер публічних заходів і тренінгів для керівників служб безпеки підприємств.
 • Станіслав Борис
  Адвокат, Юрист практики Безпеки Бізнесу
  Спеціалізуюсь у представництві інтересів клієнта в якості потерпілої особи. Маю значний досвід у захисті прав та свобод клієнтів які мають статус підозрюваного та обвинуваченого, під час обшуків та тимчасових доступів до речей і документів, допитів та спеціалізуюсь у мінімізації негативних наслідків від таких слідчих дій.

  Станіслав визнан «Адвокатом Року - 2019» в номiнацiï «Антирейдерська практика» за версією Асоціації Адвокатів України.
Юристи компанії Juscutum регулярно визнаються рейтингами як лідери
Визнання
Заповнюйте форму та ми зв'яжемося з вами у найкоротший термін