вимкнути дудлвключити дудл

Виступ партнера ЮК Юскутум на II Міжнародній конференції «Сучасні платіжні системи та розрахунки»

Вчора завершила свою роботу II Міжнародна конференція «Сучасні платіжні системи та розрахунки: нові тренди і технології». Конференція проходила 13 та 14 березня в офісі Секретаріату Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ.

Основна мета проведення конференції – обговорення основних тенденцій, проблем та перспектив розвитку ринку платіжних систем, у тому числі електронних платежів, вироблення шляхів вирішення найбільш гострих питань в даній сфері.

В ході дискусії учасники обговорили основні актуальні питання, що стосуються інноваційних досягнень і перспектив розвитку платіжних систем і розрахунків. До розгляду були представлені ключові теми в наступних блоках:

нові тренди і тенденції розвитку національних і міжнародних платіжних систем;
платіжні картки;
тенденції розвитку ринку грошових переказів;
електронні гроші;
роль інноваційних технологій в розвитку сучасних платіжних систем і розрахунків;
проблеми безпеки у сфері платежів.

Однією з центральних стала доповідь партнера Юридичної компанії Юскутум Дмитра Гадомського, керівника практики IT і медіа права, про практичні проблеми застосування законодавства у справах про злочини у сфері електронних платежів.

Серед запрошених доповідачів конференції були керівники та представники компаній, банків, регуляторів ринку, в тому числі центробанків СНД, депутати Верховної Ради України, фахівці систем грошових переказів і платіжних систем, а також компаній, що працюють у сфері технологій та обладнання.