вимкнути дудлвключити дудл

Виступ керуючого партнера ЮК «Юскутум» Артема Афяна на PKI-FORUM Україна 2012

16-18 травня в Києві проходив Перший міжнародний форум з електронного підпису «PKI-Форум України 2012». В п’ятницю в рамках пленарного засідання «Практичні аспекти надання послуг ЕЦП в Україну» до виступу був запрошений керуючий партнер ЮК «Юскутум» Артем Афян.

Артем Афян темою своєї доповіді визначив основні проблеми доказування з використанням документів, підписаних за допомогою ЕЦП. В ході виступу керуючий партнер ЮК «Юскутум» розповів про процесуальні функції електронного цифрового підпису, його доказове та матеріально-правове значення, про судову практику, в тому числі про проблеми, пов’язані з поданням доказів перед судом, а також механізми їх вирішення.
 
По закінченню свого виступу Артем Афян відзначив приємну атмосферу Форуму, унікальність створення такого роду інформаційної площадки для дискусії, обміну думками і досвідом між експертами, представниками державних органів і бізнесу, що дозволить дізнатися, зокрема, про вирішення проблемних питань, пов’язаних з особливостями нормативно-правового регулювання.