вимкнути дудлвключити дудл

Відбувся спільний семінар ВГО «Асоціація платників податків» та Адвокатського об’єднання JUCSUTUM

DSC_000925 жовтня ц.р. відбувся спільний семінар ВГО «Асоціація платників податків України» та юридичної компанії JUSCUTUM «ПДВ, податок на прибуток, ПДФО та перевірки платників податків. Проблеми, зміни, рішення 2016 та тенденції 2017 року».
Відкрив семінар Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе. Після короткої розповіді про Асоціацію він розповів, що кілька місяців тому Асоціація розпочала працювати над новим ліберальним Податковим Кодексом України. «Багато скептиків говорять про те, що не треба цього робити, але за останні два роки не один десяток разів вносились зміни до існуючого Податкового кодексу України. І що змінилось? Коли нещодавно Мінфін запропонував чергові зміни до ПК, ми зрозуміли, що треба не лише критикувати, а й самим теж щось робити, і або ми підготуємо самотужки новий проект Податкового кодексу, або немає сенсу взагалі в нашому існуванні.

Наразі у нас вже практично готовий продукт, який ми хочемо презентувати 23 листопада ц.р. на Міжнародному економічному і податковому бізнес-форумі «Україна – LEVEL UP», де збереться більше 600 власників бізнесу та міжнародних експертів. У нашому проекті ми пропонуємо раз і назавжди амністувати бізнес: знизити кількість податків, податкові ставки та навантаження на заробітні плати».
Радник Президента ВГО АППУ Ганна Павлівна Білоцерківська додала, що у новому Податковому Кодексі Асоціації також будуть зміни в частині податку на додану вартість та розповіла присутнім бухгалтерам та фінансовим директорам підприємств з усієї України про останні зміни у електронному адмініструванні ПДВ.

Партнер податкової практики Адвокатського об’єднання JUSCUTUM Наталія Радченко зупинилась на практичних аспектах податкових перевірок: проблемах та їх вирішенні, а також перспективах таких перевірок у 2017 році: «Аналізуючи проект Податкового кодексу, розроблений Міністерством фінансів України на наступний 2017 рік, я не знайшла продовження мораторію на проведення перевірок, тож з 1 січня 2017 року всі платники податків можуть «чекати інспектора біля своїх дверей». За видами перевірки залишаться тими самими. Я знаю, що Комітет ВРУ під керівництвом Ніни Южаніної скептично ставиться до цієї норми, і маю зазначити, що мова йде про проект ПК, який існує на сьогоднішній день, і який треба буде ще раз перевірити наприкінці грудня».
Президент АППУ Грігол Катамадзе зазначив, що Асоціація зацікавлена в діалозі зі своїми членами. І цей діалог повинен бути корисним, перш за все для членів нашої Асоціації. Звернувся до учасників семінару з проханням повідомляти про наявність проблем у сфері діяльності, розглянути основні положення проекту нового Податкового Кодексу України та надати свої пропозиції, рекомендації, зауваження у термін до 10 листопада ц.р.

appu.org.ua