вимкнути дудлвключити дудл

Веб-манія. Український юрист. Артем Афян та Вікторія Папарига

Відсутність у юридичної фірми сучасного, зручного та інформативного веб­сайту викликає подив у клієнтів та радість у конкурентів. Тож у фокусі «УЮ» — останні тенденції веб­ дизайну, оптимальне наповнення сайту, методи просування та інші способи зробити сторінку компанії ефективною.

Якими є сьогодні загальні тенденції веб-дизайну для юридичних компаній в Україні та світі? Чи слідують українські юрфірми цим  тенденціям? Які з веб-сайтів юрфірм за кордоном вважаєте зразком для наслідування?

Вікторія Папарига, Pr-директор АО «Юскутум»

Цього року ми присвятили дуже багато уваги повній мо­ дернізації сайту компанії. Попередній був створений у 2010 році та до останнього часу майже не змінювався. Коли ми відчули, що він застарів, вивчили тенденції укра­ їнських та зарубіжних компаній, і не тільки в розрізі юриспруденції.

Відзначу, що юридичні зарубіжні сайти не можуть бути повним взірцем для українських, бо вони ставлять перед собою зовсім інші завдання, ніж ми. У них більшість компаній — це поважні, солідні організації з історією та місією, і саме це є їхньою унікальною торго­вельною перевагою. У нас — молода країна і мінливе законодавство, тому робити ставку на історію компанії марно. Тож в Україні необхідно якось дивувати та доводити свою потрібність клієнтам.

Сьогодні ми бачимо стійкий прогрес у плоских дизайнах, оскільки все більше і більше мобільних пристроїв отримують вихід в Інтернет. Якщо раніше мати версії сайтів під мобі