вимкнути дудлвключити дудл

Український бот-дівчинка PatentBot завоював нагороду як найкращий бот у світі

Боти – нова зручна программа для ведення бізнесу, яка працює 24 години на добу

Український Legal Tech проект PatentBot став переможцем премії Golden Kitty Awards. Розроблена юридичною компанією Juscutum програма визнана найкращим ботом року на платформі Product Hunt – найбільшому стартап-майданчику Кремнієвої долини. Про це повідомляється в прес-релізі юридичної компанії.

patentbot

PatentBot від юркомпанії Juscutum – це бот-дівчинка, за п’ять місяців своєї роботи вона вже зареєструвала не одну сотню торговельних марок і відправила понад 1 млн повідомлень. За допомогою PatentBot можна перевірити, чи вільна ваша торгова марка, а потім заповнити необхідні для реєстрації дані та оплатити послугу. Основна перевага бота – це те, що весь процес пошуку і реєстрації торгової марки відбувається в месенджері Facebook і займає 10–15 хвилин. На даний момент через PatentBot можна зареєструвати торгові марки в Україні і в США.

PatentBot уже отримала кілька нагород, зокрема, посіла 4-те місце за результатами конкурсу інноваційних юридичних проектів Innovating Justice Challenge від HiiL Justice Accelerator у Нью-Йорку у 2017 року.

Нагадаємо, що українська команда заснувала PatentBot у липні 2017 року. У грудні 2017 року засновники оголосили про офіційний запуск бота на американському ринку.

Розробники вказують на переваги ботів для ведення бізнесу: боти не помиляються, не хворіють, і не відволікаються на каву і перекури, знаходяться на зв’язку в режимі 24/7 і обирають таку модель спілкування з клієнтом, яка саме йому потрібна.

Уточнюється, що цього року на майданчику Product Hunt номінували аж сім українських проектів. З них три здобули перемогу.

mind.ua