вимкнути дудлвключити дудл

Учасник програми стажування ЮК Юскутум представив Україну на змаганнях у Великій Британії

З 9 по 12 квітня 2013 року в Оксфорді, Велика Британія, відбулися змагання у формі судових дебатів серед студентів-правників усього світу Price Media Law Moot Court Competition. Основною темою заходу було право людини на свободу вираження поглядів, яке визнається усіма демократичними країнами і є особливо актуальним сьогодні для України. 

Нашу державу на змаганнях представляла команда студентів 4 курсу навчання Факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», серед яких активну участь брав Богдан Дучак, учасник програми стажування ЮК «Юскутум». 

«Участь у змаганнях світового рівня та ще й у такому місті – неймовірно цінний досвід для будь-якого студента-правника. Особливих емоцій та відповідальності додавало відчуття, що ти є представником України на цьому заході, тому ми намагалися показати максимум наших можливостей задля формування позитивного іміджу своєї держави. Так ми спробували власні сили в цікавих та непростих іграх проти команд з кращих університетів Ірландії, Сербії та США (штат Нью-Йорк), продемонстрували свої знання проблемних питань перед досвідченими фахівцями у сфері медіа права з усього світу. Досить складно було змагатися з командами, для яких англійська мова є рідною, але ми гідно показали себе та отримали схвальні відгуки від шановних суддів.

Великою проблемою під час підготовки до змагань був пошук коштів, який забирав дуже багато часу і сил. ЮК «Юскутум» – одна з юридичних компаній, яка допомогла нам з фінансуванням, за що команда висловлює їй велику подяку».

Це були шості щорічні змагання з медіа права, проведені під егідою Оксфордського Університету. З кожним роком на них потрапляє все більше команд із великої кількості країн та університетів, учасники стають сильнішими та досвідченішими, а проблеми, що підлягають обговоренню, охоплюють гострі питання сучасності – участь в терористичній організації, межі права на приватність та свободу вираження поглядів в інтернеті, правомірність деактивації популярних засобів спілкування державою для стримання бунту тощо.