Juscutum - Новини

Juscutum та благодійний проєкт “Не сама” розпочинає продаж колекції NFT “Війна очима жінок”

До 24 лютого у Juscutum був проєкт “Все сама”. CEO та партнер компанії Ірина Біляєва спілкувалася з жінками, які самостійно будують власний бізнес. З початком війни, ми призупинили проєкт, адже перед нами та нашими героями  постало питання фізичного виживання. Ми швидко зрозуміли, що просити допомогу - це нормально, а надавати її, якщо можеш - природньо. Ми об’єднані й кожна з нас вже “Не сама”. 

24 лютого 2022 року війна постукала у двері кожної української сім’ї. Ну як постукала, віроломно вломилась о 5 'й ранку, без попередження. За цей час наша земля зазнала багато лиха та ввібрала море сліз. Чоловіки були вимушені залишати свій дім, аби захищати Батьківщину, а жінки - піклуватися про себе, дітей та літніх родичів. А скільки горя бачили ті жіночі очі - зруйнованих домівок, вбитих рідних, знущань нелюдів, які прийшли до них у дім. 

“Відбудуємо, відновлемо, буде ще краще” - так говорять за будинки й міста. А що робити з людьми, їх душами та серцями? Як пережити, як забути, як зцілитися? Ми допомагаємо та хочемо продовжувати допомагати жінкам, які зазнали багато лиха за цю війну. Художниця проекту “Не сама” Ліна Сафрановська створила серію NFT “Війна очима жінок”, аби показати та дати можливість відчути наш біль. Кожна картина – унікальна та демонструє страшні речі, з якими кожен день стискаються жінки та діти в Україні. Але вони ніколи не стануть буденністю. 


Кошти, зібрані з продажу NFT ми спрямуємо на допомогу жінкам, які стали жертвами сексуального насилля під час війни, втратили свої домівки та потребують допомоги. Ми розуміємо, наскільки важлива підтримка у важкий час. І такі буденні речі як чистий одяг та безпечне місце перебування стають цінністю і чи не найбільшою розкішшю. Наша мета – максимально полегшити життя жінок, яких спідкало насилля, підтримати та надати все необхідне: безпеку, їжу, речі, медичну та психологічну допомогу.

Ми хочемо, щоб очі українських жінок перестали плакати. А ти?
Переходь сюди та підтримай українок.