вимкнути дудлвключити дудл

Стоп, кадри! Дискусія. Український юрист. Артем Афян

Яким чином у вашій компанії відбувається підбір персоналу? На кого покладено функції рекрутингу? Якою є роль партнерів у цьому процесі?

Артем Афян. керуючий партнер АО «Юскутум»
Як керівник адвокатського об’єднання, яке розвивається. повсякчас маю справу з підбором кадрів Навіть коли ми не шукаємо когось на вакансію, все одно тримаємо руку на пульсі і періодично передивляємось людей, які виходять на ринок праці.

Є декілька ланок підбору кадрів. Перша — це стажери, яких ми підбираємо з тих вишів, в яких викладають наші співробітники. У нас достатньо широка програма стажування, під час якої намагаємося зміцнити любов до такої творчої професії, як юриспруденція.

Друга ланка — це кадри на позиціях від молодшого юриста до юриста, рідше до старшого юриста, які ми шукаємо серед знайомих, а також за допомогою аутсорсингової рекрутингової агенції. Ці агенції стали частиною сучасного бізнесу, яку не можна ігнорувати. Аналогічно тому, як люди самостійно не лагодять сантехніку в офісах, а звертаються до спеціалізованих компаній. Агенція підбирає кандидатів на посаду, а остаточне рішення про прийняття тієї чи іншої людини на роботу відбувається зазвичай після двох співбесід, протягом яких головне, що ми визначаємо, це наскільки людина здатна влитися в нашу команду, ритм, який ми задаємо, оскільки ми вважаємо нашою сильною стороною команду, командний дух Наша партнерська система передбачає, що кожен партнер відповідає за свою практику і вона є багато в чому відображенням його самого. Вони всі різні та яскраві по-своєму. Партнер є першою зацікавленою особою в тому, щоб людина, яка працює в його практиці, відповідала його очікуванням, бо надалі відповідальність за всі результати праці цієї особи лежить на ньому.

Третя ланка — партнери. Це ті люди, які виросли в компанії або пошук яких стає дуже делікатним специфічним питанням, де немає універсального рецепта. Це як кохання — воно або трапляється в житті, або ти до віку залишаєшся самотнім.

pdf-версія статті