вимкнути дудлвключити дудл

Серія лекцій Артема Афяна в рамках Winter Intellectual Property School

5 і 6 лютого керуючий партнер Юридичної компанії «Юскутум» Артем Афян виступив з лекціями в рамках заходу Winter Intellectual Property School, який проходив в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Перша лекція була присвячена праву інтелектуальної власності на географічні позначення: Артем Афян акцентував увагу на історичному аспекті захисту географічних позначень в Україні та світі; відмінностях географічних позначень від класичних об’єктів інтелектуальної власності. Також зупинився на питанні правової природи географічних позначень як об’єкта правового захисту: кому вигідне існування географічних позначень у сучасному вигляді.

Темою другої лекції керуючого партнера ЮК «Юскутум» стала гучна справа файлообмінного ресурсу – «EX.ua – погляд інсайдерів на минуле і майбутнє проекту» – як все відбувалося рік тому і чому ресурс тепер живіший за живих.

WIPS – це курс лекцій для студентів-правників старших курсів з ключових питань інтелектуальної власності. В рамках школи з ІВ студенти мають змогу отримати загальне уявлення про розвиток різних інститутів інтелектуальної власності: авторського права, торгових марок, доменних імен, географічних зазначень та ін. Школа проходить з 29 січня по 20 лютого.