вимкнути дудлвключити дудл

Руслан Редька виступив на II Національному форумі з підтримки експорту

Редька_рейдерство

Руслан Редька, партнер Juscutum, виступив на II Національному форумі з підтримки експорту «Відкриваємо країни, об’єднуємо бізнес» 27 квітня.

Юрист говорив про актуальну проблему – рейдерство та про те, що ж робить держава у цій сфері.

«Коли ми говоримо про рейдерство, потрібно розуміти, що це діаметрально протилежна європейській практика. Назва одна, але в Україні це свавілля, а не нормальна ділова практика з чіткими правилами та поняттями. Останні законодавчі новели дали carte blanche любителям рейдерства по-українськи: на зміну простим схемам приходять більш витончені. Спрощені процедури реєстрації, принцип екстериторіальності – нові лайфхаки для рейдера. Законодавець не визнав за необхідне навіть прописати перехідні положення, чим не забарилися скористатися любителі «схем» – прокоментував Руслан.

Також на форумі було обговорено широке коло питань, пов’язаних з підтримкою і просуванням товарів і послуг українських підприємств-експортерів на ринки зарубіжних країн, що сприятиме диверсифікації експорту, збільшення кількості робочих місць на підприємствах-експортерах і в цілому – модернізації економіки, забезпечення її сталого та поступового зростання.

Близько 700 представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, члени уряду України та представники зарубіжних органів влади, ЄС, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, експерти у сфері зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації – стали учасниками форуму в цьому році.

[Br]

Довідка:

Основна мета Форуму – формування чіткого розуміння та обговорення практичних питань ведення зовнішньоекономічної діяльності, налагодження добросусідських відносин з бізнесом різних країн світу, експорту української продукції в ЄС та імпорту європейської продукції в Україну.

Організатор: Торгово-Промислова Палата.