вимкнути дудлвключити дудл

В Україні проведено перший аудит для ICO-проекту

Для інноваційної компанії SolveCare був проведений аудит компанією «Юскутум-Аудит». В області крипторинку потрібні особливі підходи для проведення аудиторської перевірки.

«Уявіть собі ситуацію, коли, в результаті декількох транзакцій, на вашому картковому рахунку ви знаходите некоректні рухи, що призвело до незрозумілого для вас залишку коштів. Яка ваша перша реакція? Звичайно, дзвонити в банк і з’ясовувати, де ваші гроші», – зазначає керуючий партнер «Юскутум-Аудит» Сергій Поліщук.

За його словами, ICO-проекти не виняток. В ході проведення перевірки SolveCare була поставлена ​​чітка задача, яка вимагала підтвердження якості внутрішніх процесів при емісії і продажу токенів, а також впевненості в тому, що всі інвестори отримали належні їм еквіваленти.

«Мені подвійно приємно, що цю роботу ми провели в тісній співдружності з юристами Blockchain-практики. В результаті проведеної роботи з’явився наш новий спільний продукт «Аудит ICO-проекту», – сказав Поліщук.

Відзначимо, що радником компанії Solve.Care.Foundation є Артем Афян, адвокат, керуючий партнер АО Juscutum.

Це платформа, створена з метою децентралізації та повного переосмислення управління програмами охорони здоров’я в глобальному масштабі. Блокчейн – найважливіша складова проекту.

LetKnowNews