вимкнути дудлвключити дудл

Лекція “Юридичне” перезавантаження “ICO в 2018 році”

36231686_377741602772028_855380223472959488_nВеликі капітали вимагають нового підходу до юридичного оформлення процесу збору криптоінвестицій.

17 липня, о 19.00, в Blockchain Hub Kyiv Нестор Дубневич, керівник Практики супроводу блокчейн проектів Juscutum, партнер в lexnet.io проведе лекцію на тему «Юридичне» перезавантаження «ICO в 2018 році». Лекція про нові підходи в супроводі ICO-проектів. Під час свого виступу будуть висвітлені такі питання, як юрисдикції для випуску токенів, правильний KYC (Know Your Customer) при зборі коштів, лістинг на біржах і робота з банками, юридичні питання на етапі пост-ICO.

2018-й – рік перших ІСО-єдинорогів. Всього два проекти (Telegram і EOS) протягом першої половини цього року зібрали більше, ніж більше тисячі ICO, запущених в минулому році. Це наштовхує на дві думки. Перша про те, що великі чеки в ICO – результат інвестування інституційних інвесторів, а, значить, дорослішання індустрії. Друга – похідна від першої. Великі капітали вимагають нового підходу до юридичного оформлення процесу збору криптоінвестицій.

Вартість квитка: 300 грн

Дата: 17 липня, 19.00

Локація: Blockchain Hub Kyiv, вул. Верхній Вал 10

Juscutum має безпосереднє відношення до локації, на якій пройде освітня лекція. Юристи Практики корпоративного права АТ Juscutum брали участь в юридичному супроводі запуску HUB-а. Лекція – перший освітній івент на базі єдиного спеціалізованого хаба в Україні після того, як ми уклали співдружність з HUB-ом. Наші спільні заходи в Blockchain Hub Kyiv націлені на допомогу в юридично грамотному веденні криптопоректів і формуванні юридичної структури криптобізнеса.

Фундаментом для освітнього напряму з юриспруденції в партнерстві Blockchain Hub Kyiv і Juscutum стали законодавчі ініціативи та юридичні питання, піднімати Асоціацією «Блокчейн України» (БАУ). Це перша в Україні господарська Асоціація в сфері блокчейн-індустрії, яка почала свою активну діяльність в червні цього року. Адвокатське об’єднання Juscutum унікально в запуску таких проектів, про що свідчить повний юридичний супровід процесу реєстрації Асоціації «Блокчейн України». У цьому проекті юристи Практики корпоративного права під керівництвом партнера Руслана Редьки надали комплексну консультацію стосовно особливостей процедури і переваг реєстрації господарської асоціації, з питань необхідності отримання від АМКУ попередніх висновків і дозволів стосовно можливого обмеження конкуренції (т. з. «узгоджені дії»), розробки проектів статутних документів на підставі отриманих побажань від клієнта, процесу реєстрації асоціації, отримання статусу неприбуткової організації.

Взаємодія з Антимонопольним комітетом України була одним з найважливіших етапів реєстрації Асоціації з боку Juscutum.

«Ми отримали документ – попередні висновки АМКУ, де комітет підтвердив відсутність необхідності отримання дозволу на здійснення узгоджених дій, а також повну відповідність документів вимогам, встановленим для господарських асоціацій на законодавчому рівні, в тому числі з боку АМКУ», – коментує Руслан Редька.

Засновником Blockchain Hub Kyiv і Президентом Асоціації є Михайло Чобанян (засновник першого Bitcoin-агентства в Східній Європі і СНД.

Liga.net