вимкнути дудлвключити дудл

Ксенія Проконова очолила комітет ААУ з юридичної освітньої політики

ААУ-ПроконоваКсенія Проконова призначена главою нового комітету ААУ з юридичної освітній політиці.

«Створення Комітету з юридичної освіти в ААУ – це вимога часу. Всім нам потрібно одночасно і підвищувати кваліфікацію, і готувати собі якісну зміну», – зазначила Ксенія Проконова, адвокат, старший юрист практики безпеки бізнесу Juscutum.

У планах роботи комітету багато корисних активностей:

  • Вибудовувати роботу в регіонах. Кількість шкіл, тренінгів і семінарів, які проводяться у Києві, значно перевищують попит, а регіони потребують заходах вищого рівня.
  • Звертати увагу на перспективні теми для заходів. Наприклад, медичне право.
  • Залучати нових партнерів з міграційних питань, політичному притулку і т.д.
  • Сприяти створенню статистики щодо порушення прав адвокатів. Це дозволить випускати щорічні звіти, які стануть джерелом інформації про порушення прав адвокатів, тенденції та результати боротьби.
  • Сприяти налагодженню роботи з судами. Освітні заходи потребують залучення діючих суддів, але не у форматі лекцій, а у форматі обговорення практики та того самого “внутрішнього переконання”.
  • Сприяти налагодженню роботи з поліцією. Цей новий орган потребує додаткового навчання, якого їх керівництво їм не надає. Це можна використати з користю для нас, наприклад, навчаючи як поводитися під час обшуку, щоб захистити права та свободи громадян, адвокатів.
  • Спільно з юридичними клініками проводити інтерактивне навчання: дебати, моделювання суду для майбутніх адвокатів. Навчання через досвід.

Чого точно не буде – так це заходів для «галочки».

Рішення створити комітет з юридичної освітньої політики було прийнято правлінням ААУ 25 лютого 2016 року.

Довідка

Асоціація адвокатів України (ААУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2006 році для привернення адвокатів України до громадської діяльності та вирішення багатьох актуальних для адвокатської професії завдань. Сьогодні членами Асоціації є представники 24 регіонів нашої країни.

Основна мета ААУ – зміцнення інституту адвокатури України, підвищення рівня правової допомоги адвокатів, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, захист прав і законних інтересів членів Асоціації.