вимкнути дудлвключити дудл

Juscutum – у ТОП-50 провідних юридичних фірм України

топ50 без логоУ 2015 році Juscutum увійшов до ТОП-50 провідних юридичних фірм України, піднявшись на 17 позицій в порівнянні з рейтингом минулого року.

Компанія зайняла почесне перше місце у ТОП-50 найбільших публічних судових та арбітражних справ за оскарження арешту, накладеного на майно ПрАТ “Нафтогазвидобування”. Над справою працювала команда практики безпеки бізнесу: партнер Денис Овчаров, старший юрист Ксенія Проконова, юрист Елеонора Салова.

Також Juscutum увійшов до ТОП-5 у сфері інформаційних технологій (у списку відомих юристів адвокати Артем Афян, керуючий партнер, і Дмитро Гадомський, партнер практики IT та медіа-права) та ТОП-5 за кількістю співробітників (55 чоловік).

У свіжому рейтингу ТОП-50 Juscutum на 44 місці. Головне, про що це нам говорить  – ми зробили найбільший  крок уперед: 17 позицій. У рейтингу руху вгору ми №1. Це загальний успіх команди компанії“, – відмітив Артем Афям, адвокат, керуючий партнер Juscutum.

Юридичний пенетрейшн року. Дюма написав Графа Монте Крісто, коли йому було 44. Отис Джонсон вийшов із в’язниці, просидівши там 44 роки; відео з його розповіддю про побачений новий світ зараз блукає фейсбуком. Ще 44 – це код дозвону до Великобританії. Барак Обама – 44-й президент Штатів. А ми тепер номер 44 у ТОП-50. Комусь це ні про що не говорить, а пожадливим юристам (мені, наприклад) страшно приємно“, – прокоментував Дмитро Гадомський, адвокат, партнер практики IT та медіа-права Juscutum.

Адвокати потрапляють до ТОП-50, коли їх клієнтам погано. На жаль, будь-які успіхи юристів пов’язані з тими або іншими проблемами бізнесу клієнтів. Наш рік пройшов під знаком протистояння з Генеральною прокуратурою України. Це потужний, але необтяжений логікою та знанням Кримінального процесуального кодексу супротивник“, – підкреслив Денис Овчаров, адвокат, партнер практики безпеки бізнесу Juscutum.

З повним списком ТОП-50 2015 можна ознайомитися тут

Справка

У 2014 році Адвокатське Об’єднання Juscutum увійшло до ТОП-5 кращих фірм року у сфері медіа та телекомунікації. Також партнер практики IT та медіа-права Дмитро Гадомський був представлений у ТОП-5 кращих юристів з інтелектуальної власності.

У 2013 році Juscutum у ТОП-5 юридичних фірм року у сфері інтелектуальної власності.