вимкнути дудлвключити дудл

Juscutum розширює податкові кордони практики: до нас приєдналася компанія Legal House

_MG_1378Раді привітати нового гравця нашої команди – партнера Наталю Радченко, яка очолить практику податкового права Juscutum.

Наталя спеціалізується в питаннях податкового законодавства та міжнародного оподаткування, пов’язаних із корпоративним оподаткуванням, розвитком фінансової та податкової структури групи компаній, приватним оподаткуванням. Серед клієнтів: Ipsos Ukraine, Flirchi, Renault Trucks Ukraine, Volvo Ukraine, Pentegy та інші.

“Якби у студентські роки мені сказали, що я стану податковим консультантом, я б здивувалася. Податкове право я вважала нудним предметом. Свою дипломну роботу про прибутковий податок я написала на зло собі та викладачеві, який вперто не хотів ставити мені “відмінно”, оскільки не відчував в мені захоплення від улюбленого їм предмету.
Інтерес до податків у мене виник значно пізніше, коли я зрозуміла, що ніщо так не хвилює світ бізнес-прибутків і персональних доходів, ніж можливість правильного податкового структурування, яке дозволяє легально добре заробляти і, в той же час, економити на сплаті податків.”- прокоментувала Наталія.
Разом з Наталією приєдналася до Juscutum команда Legal House, в складі фахівців – податкові консультанти (національне та міжнародне податкове право), консультанти з питань міграційного, трудового права та зовнішньоекономічної діяльності.
Наталія Радченко: “Майже 10 років моєї практики податковим консультантом принесли мені розуміння правил податкової гри в Україні та у світі, розуміння особливостей роботи з фінансами бізнесів та персональними доходами. Моє завдання – запропонувати клієнту найбільш оптимальний законний шлях роботи з виплатою тієї частини податків, на яку клієнт готовий, і там, де йому зручно.”
Податки – це та сфера, де складно побачити простір для інновацій. Але разом з Наталею ми розробили безліч нововведень у цій консервативній практиці, які зможуть бути цікаві нашим клієнтам. Ми фокусуємось на персональній податковій історії українських бізнесменів. При цьому ми посилюємо наші компетенції в податковому структуруванні, трансферному ціноутворенні, податкових спорах. Наталя – професіонал високого класу, її команда Legal House чудово зарекомендувала себе на ринку. Зараз настав час об’єднати наші зусилля, щоб запропонувати ринку новий рівень рішень у сфері оподаткування.”- наголосив Артем Афян, адвокат, керуючий партнер Juscutum.