вимкнути дудлвключити дудл

Juscutum святкує своє 10-річчя

Juscutum входить в ТОП-50 провідних юридичних компаній України і ТОП-5 кращих фірм в галузі медіа та телекомунікацій

12 вересня юридичній компанії Juscutum виповнюється 10 років з дня заснування. Саме 12 вересня 2008 року маленька компанія з великими амбіціями вийшла на простори неосяжного океану юридичних послуг.

20180912163943-6027

На самому початку свого шляху юридична фірма зіткнулася з економічною кризою, коли ринок нерухомості впав, а гривня девальвувала з величезною швидкістю. Даний період приніс не тільки складності, але і масу нових можливостей. Адже досить молодий ринок юридичних послуг вимагав нових кваліфікованих фахівців. Juscutum запропонував свою допомогу іноземним клієнтам і заповнив прогалини класичними послугами для українського бізнесу. У 2012-му році було прийнято рішення запросити партнерів, пул компетенцій яких значно посилив позиції компанії, розширив кількість послуг і відкрив можливість впевнено рухатися в бік інновацій: з’явилася практика IТ, а заснування Legal Tech дало сигнал розвитку технологій під прапором компанії.

За десять років Juscutum затвердила свої позиції в напрямку технологій і стала компанією, яка об’єднала експертів з найсучаснішою юридичною спрямованістю. Нові практики Блокчейну, Безпеки бізнесу, Управління конфліктами, Податків і бізнес-ефективності, Корпоративного права, Технологій медіа і телекомунікацій (ТМТ) говорять самі за себе. З десятка юристів компанія перетворилися в команду з 74-х висококласних фахівців, на чолі з керуючим партнером Артемом Афяном.

20180912163945-5617

Чим Juscutum відрізняється від класичних юридичних компаній? Тим, що їх правові рішення – Legal Engineering. Це означає, що юристи і адвокати компанії розробляють для клієнтів нові і оптимізують існуючі юридичні рішення. Конструюють їх для передбачуваного і очікуваного результату, будучи сучасними і технологічними, створюючи тренди і нові можливості.

Сьогодні Juscutum входить в ТОП-50 провідних юридичних компаній України і ТОП-5 кращих фірм в галузі медіа та телекомунікацій. У 2013 році компанія потрапила в п’ятірку кращих в сфері інтелектуальної власності, а в 2017 році підкорила області IТ, а також захисту бізнесу і зайняла почесне місце в ТОП-5. Щорічно розробляються нові технологічні рішення, які спрощують отримання юридичних послуг (StuffBot, Legal Alarm, TradeBot, PatentBot, SudoBot).

20180912163948-6458

Фахівці Juscutum орієнтуються на провідні методики менеджменту та інновації. Відповідно, клієнтові завжди надається дещо більше, ніж просто юридична консультація. 10 років – тільки початок, пора задувати свічки на святковому торті і тримати курс попутно вітру до нових горизонтів!

ЛIГАБiзнес