вимкнути дудлвключити дудл

Juscutum 3.0 – оновлена версія. Філософія Agile

12371026_852262974870902_2504338309914156259_oСьогодні Juscutum перед вами – у новому вигляді. Наші зміни продиктовані, передусім, логічним розвитком компанії, але, безумовно, криза підлила олії у вогонь наших ідей та змусила не баритися з перетворенням.

Juscutum 3.0 – це якісний перехід до нового формату комунікацій, як усередині компанії, так і з клієнтами. Ми надали елементам корпоративного стилю сучасну індивідуалізацію, щоб вони по настрою, духу відповідали тому, що ми хочемо сказати.
На нашому новому сайті немає нічого зайвого. Ми вважаємо, що треба говорити тільки те, що від нас хочуть почути. Це ті кейси і практики, в яких ми працюємо, це те, чому ми вважаємо себе гідними уваги в тій або іншій сфері, та різні останні цікавості з актуальних питань, які можуть “зачепити” або бути корисними клієнтові.

Не можна не відмітити, що у рамках свого розвитку Juscutum розширює і напрями своїх практик. Ми об’єдналися з нашим дуже хорошим партнером компанією Solano, яка надає послуги у сфері міжнародної інкорпорації та консалтингу в міжнародному праві. Нова практика міжнародного бізнес-адміністрування – те, що треба для розвитку українського бізнесу за кордоном, там, де людині набагато складніше знайти спорідненого за відчуттями консультанта і довіритися йому.

Також ми змінили підхід до класичної практики судових спорів та медіації. Ми зробили акцент на вирішенні конфліктів, тобто займатимемося не лише спорами, які потрапили до суду, а і приділятиме увагу саме причинам звернень до суду. Основним методом є переговори, тому що для нас комунікації – цінність.

Ми приймаємо філософію Agile, щоб відповідати швидкості сучасного світу.

Артем Афян, адвокат, керуючий партнер Juscutum