вимкнути дудлвключити дудл

Директор як мішень: Денис Овчаров виступив на аграрному форумі директорів з персоналу

_RDK3300

18 березня у Києві відбувся щорічний аграрний форум директорів з персоналу, на якому професіонали сфери управління в агросекторі обмінялися досвідом та обговорили кращі практики підбору, адаптації, мотивації та утримання співробітників.

Про ризики для директорів, як їх уникнути та вийти чистим з кримінального провадження розповів Денис Овчаров, адвокат, партнер практики безпеки бізнесу Juscutum. Денис говорив про роль HR-підрозділів у захисті директора від кримінального провадження, як організувати свій колектив для ефективної протидії слідству, які є ризики та можливості кримінальних проваджень. Розповів про те, що привертає увагу правоохоронних органів і на що необхідно звернути увагу самим директорам.

«Вимоги часу такі, що HR – це безумовна частина системи безпеки компанії. Особливо, зважаючи на те, що аграрна галузь останнім часом розширилася та стала цікавою не тільки для інвесторів, але і правоохоронних органів», – зазначив Денис Овчаров.

Також на форумі обговорювалися теми: ротація та утримання персоналу; система оцінки, мотивація та адаптація персоналу; HR-бюджетування; тенденції, труднощі, шляхи вирішення при оплаті праці; стратегії максимального залучення персоналу в робочий процес та інше.