вимкнути дудлвключити дудл

Анонс: 19-22 травня Денис Овчаров і Ксенія Проконова проведуть практичний тренінг з безпеки бізнесу в Кам’янець-Подільському

Каменец19-22 травня у Кам’янець-Подільскому адвокати Juscutum Денис Овчаров і Ксенія Проконова, за плечима яких більше 200 справ щодо захисту від свавілля правоохоронних органів під час обшуків і допитів, проведуть 4-денний тренінг. Після нього учасники не тільки знатимуть все про безпеку свого бізнесу, але і вмітимуть захищатися в екстрених ситуаціях.

Для кого цей тренінг: для власників бізнесу і топ-менеджерів.

Мета: навчитися вибудовувати систему безпеки в компанії та захищати свій бізнес під час візиту силовиків.

“Безпеку в компанії потрібно сприймати комплексно. Це не тільки охорона на вході, що грізно зустрічає відвідувачів. Це і фізична безпека (вікна, двері, кількість охоронців, пропускна система і т.п.), і юридична (юристи компанії, адвокати), й інформаційна (зберігання інформації, камери спостереження і т.п.). Вкладати час і зусилля потрібно у кожен з цих елементів. Тільки тоді можна очікувати захищеності “, – коментує Денис Овчаров, адвокат, партнер практики безпеки бізнесу Juscutum, ведучий тренінгу.

Про що будуть ці 4 дні:

– Реформи та їх значення: ДФС, прокуратура, поліція та СБУ. Права та обов’язки правоохоронних органів.

– Ознаки інтересу до вашої компанії.

– Типові помилки бізнесу при спробах знайти спільну мову з правоохоронцями.

– Запити.

– Внутрішня безпека підприємства. Роль адвоката на допиті та чому він необхідний?

– Обшуки. Міфи та реалії.

– Поведінка під час обшуку. Вправи “5 хвилин до обшуку” і “Мовчазний співробітник”.

– 10 кроків після обшуку для відновлення життєдіяльності компанії.

– Як використовувати медіа? Типові помилки топів і PR-менеджера. Вправа “Я буду скаржитися у Facebook!”

– Правила ефективної поведінки: вправа-рольова гра “Відчуй себе на допиті”.

«Ми розуміємо, що допит – це стрес для компанії. Ділова гра “Допит” спрямована на вироблення технік поведінки під час спілкування зі слідчим. Нашим завданням є підтягнути знання до максимального рівня і упевнитися, що ви зможете використовувати ці знання в екстреній ситуації », – зазначає Ксенія Проконова, старший юрист практики безпеки бізнесу Juscutum, адвокат з 10-річним досвідом роботи, ведуча тренінгу.

Крім інтенсивного навчання учасники зможуть познайомитися з мальовничими красотами міста, побувати в замку і дізнатися багато цікавого з історії та життя Кам’янець-Подільського.

Організатор: “ЛІГА: Закон”

Форма заявки та детальна інформація тут.