вимкнути дудлвключити дудл

Адвокат – воїн або миротворець: Антон Куц провів майстер-класи в рамках VI Всеукраїнської Зимової Школи Права

Зимняя_школа

Цілий тиждень з 2 по 7 лютого молоді юристи – учасники VI Всеукраїнської Зимової Школи Права насолоджувалися високогір’ям українських Карпат. За цей час крім споглядання мальовничих краєвидів та участі у зимових розвагах, студенти пройшли десятки професійних тренінгів, зустрілися з відомими адвокатами та юристами, взяли участь у рольових іграх.

Одним із тренерів виступив Антон Куц, адвокат, керівник практики вирішення конфліктів і суперечок Juscutum. Антон провів два майстер-класи: «Підписання мирової угоди» та «Судовий захист прав інтелектуальної власності», а також був суддею під час проведення практичного кейсу «Вбивство з трьома підозрюваними», складеного разом з іншими тренерами.

З молодим поколінням Антон обговорив тезу про те, що юрист/адвокат не тільки воїн, який вирішує конфлікти за допомогою претензій та судів, але й миротворець, який може допомогти сторонам прийти до компромісу та вирішити спір мирним шляхом. Крім того, студенти побували в ролі адвоката, прокурора і навіть обвинуваченого на розіграному судовому засіданні, що імітує розгляд кримінальної справи в суді, після чого кожен отримав цікавий фідбек.

В одному зі своїх кейсів Антон розповів про інтелектуальну власність: розібрав основні моменти реєстрації та зловживання права при її проведенні, а також нюанси судового захисту.

Одними розповідями справа не обійшлася. Для закріплення отриманих знань Антон дав кілька домашніх завдань на злободенні теми, наприклад, чи може музична група використовувати в своїх піснях відому торгову марку взуття?


Довідка:

Зимова Школа Права організована для формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізації наукового, творчого та організаційного потенціалів молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.
Формат Школи: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів, адвокатів і професійних тренерів з особистого розвитку. Гірськолижний відпочинок і неформальне спілкування.
Організатори Школи: Координаційна рада молодих юристів України при Мін’юсті, Європейський університет за підтримки Міністерства юстиції України.