вимкнути дудлвключити дудл

28 березня відбудеться презентація книги «Проїздом у Києві» Марселя Тірі українською мовою

AfishaA228 березня у Київському будинку книги цінителям історії буде представлена ​​книга бельгійського солдата-письменника Марселя Тірі «Проїздом у Києві» українською мовою. Книга – про блокаду Києва більшовицькою армією в 1917-1918 рр., описує життя простих киян, а персонажі втілюють різні погляди на революцію та боротьбу УНР проти Радянської Росії.

Ця автобіографічна розповідь вийшла у світ французькою мовою в 1927 році. І тільки зараз, майже через 100 років, за підтримки Juscutum розповідь переведена та доступна українським читачам.

«Книга цікава тим, що висвітлює ту частину нашої історії, яка завжди спотворювалася та переписувалася на догоду пануючій ідеології. А тут ми бачимо неупереджений погляд іноземця. Але найцінніше – це зв’язок часу. Саме зараз у нас в руках опинилася книга, яка описує, як 100 років тому в Михайлівському соборі ховалися поранені, як вулиці перекривалися барикадами, і люди гинули за Україну. Як в кафе, немов сьогодні в фейсбуці, лаяли уряд тими ж самими словами, а зі сходу наступали більшовики, звані ордою.

Я вважаю, що мені неймовірно пощастило знайти цю книгу, і мої подальші рішення були легко передбачувані »- розповідає Артем Афян, адвокат, керуючий партнер Juscutum.

Серед гостей:

– Дмитро Чистяк, перекладач “Проїздом у Києві”;

– Артем Афян, меценат, керуючий партнер Juscutum;

– Дмитро Бондаренко, меценат, генеральний директор Групи компаній Ліга.net;

– Іван Степурін, директор видавництва Самміт-Книга;

– Сергій Корнієнко, глава «Фонду Український стародрук»;

– Представники Посольства Бельгії в Києві.

Початок презентації о 18.30.

Перша закрита презентація відбулася у Києві 15 березня в рамках конференції «Марсель Тірі, бельгійський автобронедівізіон ACM в Україні та сприйняття Першої світової війни в Україні та Бельгії» в Дипломатичній Академії України.