вимкнути дудлвключити дудл

Росія перетворює Крим на “смітник” з чорним налом та чеченськими бандитами. Телеканала 1+1. Артем Афян

?Чеченські “бізнесмени” вже почали відбирати землі на узбережжі та вимагають від українських підприємців відсоток з прибутку.

За прихильність Росія обіцяла Криму, що він стане перлиною РФ – прибутковим курортом та житницею федерації. Проте після анексії Криму весь світ відвернувся від нього. Тим, хто хоче працювати легально і законно, дорога на півострів закрита. Таким чином, єдине, чим неукраїнському Криму світить стати, – це ідеальною зоною для ведення тіньового бізнесу та відмивання чорного налу для Росії, йдеться у сюжеті програми “Гроші”.

“Контрабандне завезення техніки, торгівля зброєю, наркотиками, створення там гральної зони – це остаточно перетворить Крим на такий смітник, наповнений грошима, який зануриться в глибокі 90-ті”, – зазначив юрист, керуючий партнер АО “Юскутум” Артем Афян.

Що ж до нерухомості, то кримчан вже встигли попередити: російська влада зноситиме все побудоване українцями. Звісно, що почали із котеджів біля моря. “Деякі кримські бізнесмени розповідають, що до них приходили люди, які представлялись, що вони із Чечні, щоб дати їм якийсь відсоток свого бізнесу”, – розповіла журналістка Севгіль Мусаєва. Саме чеченські бізнесмени хочуть забрати собі ласі шматки кримського узбережжя. “В основному він хоче викупити від Алушти до Судака землі. І хоче там будувати”, – повідомило анонімне джерело.

Докладніше ТСН