вимкнути дудлвключити дудл
ПРАКТИКА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
Михайло Федоренко
Керівник проєктів
Послуги

(En) Every document filed with a court usually ends with a request. Right now I’m not going to make any requests, for I would rather like make a wish.

I wish you to fully comply with all of your best ambitions, to fully recover the nonpecuniary damage with pleasant surprises and leave all your troubles behind. Being in charge of department responsible for disputes and conflicts resolution, I believe that mutual understanding is the main value.I wish you to be well-provided with it.

Consider this statement official.

Опис практики

Зазвичай до нас приходять із проблемами, а не судовими суперечками. Суперечка може полягати у невиконанні договірних зобов’язань, знищенні майна, спробах ліквідувати чи захопити бізнес. Суд у таких ситуаціях — тільки один зі можливих способів вирішення конфлікту, часто — останній аргумент.

Juscutum розуміє, що існує безліч способів вирішення спорів перед зверненням до суду та пропонує ними користуватись. Власне тому, поряд із традиційним для юридичних фірм супроводом в судових засіданнях, ми пропонуємо допомогу у досудовому врегулюванні спорів.

Судові суперечки — це логічне продовження та основа компетенції юристів практики. На їхньому рахунку — перемоги в знакових для українського права процесах та значна кількість успішно проведених майнових, корпоративних, податкових, антимонопольних спорів, захисту та реалізації прав клієнтів у судовому порядку.

Juscutum допомагає вести переговори, моделює розвиток конфліктної ситуації, формує стратегію поведінки у ній для отримання найбільш сприятливого результату для клієнта. Також ми консультуємо і з питань публічного висвітлення суперечок.

Не секрет, що судова система України знаходиться в кризі. У першу чергу, це криза довіри. Та й українські суди дають певні підстави для песимізму. У зв’язку з цим багато українських юридичні компанії не роблять ставку на розвиток судової практики. Тоді як для Juscutum — це безальтернативна професійна пристрасть.

Марку Твену належать чудові слова: «Танцюй так, ніби тебе ніхто не бачить. Співай так, ніби тебе ніхто не чує». Для спеціалістів практики вирішення спорів ця цитата працює у наступному формулюванні: «Представляй кожного клієнта так, ніби виступаєш перед Високим судом Лондона».

 

ПОСЛУГИ ПРАКТИКИ:

  • Участь в переговорах та вирішенні спорів
  • Представництво в усіх судових інстанціях по всіх категоріях справ
  • Супровід виконавчого провадження
  • Подача заяв до міжнародних судових інстанцій та супровід процесів
  • Виконання рішень міжнародних судів в Україні
  • Подача заяв і супровід процесу в ЄСПЛ