вимкнути дудлвключити дудл
Практика управління конфліктами
Михайло Федоренко
Керівник проектів
Послуги

 

  • Представництво в усіх судових інстанціях по всіх видах справ
  • Супровід виконавчого провадження
  • Подання заяв в міжнародні судові інстанції та супровід процесів
  • Участь у переговорах і вирішення конфліктів
  • Врегулювання стосунків з органами Антимонопольного комітету України
  • Боротьба з патентним тролінгом
  • Супровід питань, пов’язаних з орендними правовідносинами між рітейлом і ТРЦ

Кожен документ, спрямований до суду, мені доводиться закінчувати фразою зі словом “прошу”. Сьогодні я можу закінчити рік фразою з “бажаю”.

Бажаю вам, щоб усі ваші найкращі амбіції були задоволені у повному обсязі, увесь моральний збиток відшкодований приємними сюрпризами, а різні неприємності залишилися у минулому.

Очолюючи практику рішення конфліктів і суперечок, я вважаю, що взаєморозуміння – це ключова цінність. Нехай її у вас буде вдосталь. Вважайте цю заяву офіційною.

Опис практики

Судова практика є класичною і, на перший погляд, не досить цікавою. Але назва нашої практики не даремно містить слово «конфлікти». Ми зробили висновок, що суд – це лише частина відповіді на запит клієнта. Зазвичай до нас приходять не з судовим спором, а з проблемою. Конфлікт може полягати у невиконанні договірних зобов’язань, у знищенні майна, у спробах ліквідувати або захопити бізнес. І суд в такому конфлікті часто є одним з останніх аргументів. Існує безліч способів вирішення конфлікту до суду. Саме тому ми розширили свої навички до сфери управління конфліктами.

Судові спори – це логічне продовження і основа компетенції юристів практики. На їх рахунку перемоги у знакових для українського права процесах і значна кількість успішно проведених майнових спорів, спорів щодо об’єктів інтелектуальної власности і реалізації прав у судовому порядку. Сильною стороною практики можна назвати вирішення корпоративних конфліктів і спорів, що виникають через невиконання обов’язків за договорами.

Ми допомагаємо вести перемови, моделюємо розвиток конфлікту та формуємо стратегію поведінки у ньому. Розроблена нами методика litigation management  дозволяє керувати конфліктами, що можуть складатися з багатьох пов’язаних судових процесів та кримінальних справ. Також ми консультуємо щодо питань публічного висвітлення конфліктів.

Не секрет, що судова система України знаходиться у кризі. В першу чергу, це криза довіри. Та й українські суди дають всі підстави для песимізму. У звязку з цим, багато українських юридичних компаній уникають робити ставку на розвиток судової практики. Але для мене суд – це безальтернативна професійна пристрасть. Марку Твену належать чудові слова: «Танцюй так, наче тебе ніхто не бачить. Співай так, наче тебе ніхто не чує…» Для себе я цю фразу продовжую так: «Представляй кожного клієнта так, наче виступаєш перед Високим судом Лондону».